#POWIEDZIALAMTAK

10 września 2014

…powiedziałam tak. Trochę Was zmartwię ( i samą siebie zresztą też! 😀 ) to jeszcze nie to “TAK” o którym myślicie. “Powiedziałam tak” to akcja charytatywna, w którą zaangażowałam się nie tylko ja, ale również Aneta Zając, Maria Niklińska, Kasia Kępka, Natalia Siwiec, Marta Wierzbiska, Omena Mensah, Zosia Ślotała i Joanna Jabłczyńska, ambasadorka akcji jak i wiele innych osób. Już 14 września na warszawskiej Agrykoli odbędzie się pierwszy w Polsce Bieg w Sukniach Ślubnych. Cały dochód ze sprzedaży pakietów startowych zostanie przekazany na leczenie Julii, która w wieku 17 lat została ofiarą wypadku samochodowego i doznała poważnego urazu kręgosłupa. 
Nie ważne czy jesteś przed czy po ślubie.Panny młode – przyszłe, byłe i obecne, szykujcie się! Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj. Mogę na Was liczyć moje wojowniczki?

Dla biegających aktywnych czytelniczek mojego bloga mam dzisiaj jeszcze jedną super niespodziankę! Wpadnijcie później a przekonacie się jaką.

Komentarze

 1. DecoRose pisze:

  Fajny pomysł! I oczywiście szczytny cel! Zawsze warto pomagać a jeśli pomoc “ubierzemy” tak pomysłowo to tym więcej osób weźmie w niej udział. I o to chodzi. Super Dziewczyny!

 2. agnieszka pisze:

  Bardzo fajna inicjatywa 😉

 3. Anonymous pisze:

  za rok bardzo chętnie , w tym roku Warszawa Business Run. Szkoda, że daty fajnych imprez się pokrywają – ale czasem tak się zdarza ….

  1. To prawda. Nic tak bardziej nie irytuje, gdy rezygnacja z czegoś tylko w powodu pokrywających się dat.

 4. Sylwia Badora pisze:

  Szkoda, że Warszawa, chętnie bym się przyłączyła, lecz niestety w weekend wesele! 🙁

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.