WYNIKI KONKURSU #CZASNAGŁADKOŚĆ Z REMINGTON

24 lipca 2015

Najnowszy model i-Light Prestige trafia do…taaaadaaaam : Basia Keskiewicz. Wybór był trudny, bo Wasz niektóre wypowiedzi były naprawdę kreatywne i zabawne, ale jak zobaczyłam i przeczytałam wpis Basi... nie miałam wątpliwości. Jestem pełna podziwu dla zaangażowania Basi i Waszego dziewczyny! Naprawdę, bardzo mi miło i bardzo Wam dziękuje,że się tak angażujecie. Ogromne gratulacje Basiu! Ale dziewczyny UWAGA !Jeżeli tym razem nie udało Wam się wygrać urządzenia do fotodepilacji od Remingtona, to jeszcze nic straconego! Nadal macie szansę zdobyć wymarzony model i-Light (i to aż 20 szt.) oraz inne super nagrody w tym WYCIECZKĘ MARZEŃ O WARTOŚCI 6 TYŚ ZŁ! Powiedzcie TAK skutecznej depilacji. Wejdźcie na stronę www.czasnagladkosc.pl zaznaczcie jakie części ciała depilujecie i zobaczcie, ile czasu możecie zaoszczędzić dzięki długotrwałej depilacji IPL. Napiszcie, jak wykorzystacie zaoszczędzony czas i przekonajcie jury, że to właśnie Wy powinnyście wygrać i-Light Prestige oraz WAKACJE MARZEŃ O WARTOŚCI 6,000 ZL. Na autorki dziesięciu najciekawszych zgłoszeń czekają najnowsze fotodepilatory marki Remington, a najbardziej kreatywna uczestniczka pojedzie w podróż marzeń. 970_250 Oprócz tego zachęcajcie swoich znajomych do głosowania, a jeden z dwudziestu depilatorów i-Light Reveal może być Wasz! Jak widzicie jest o co walczyć, a czasu coraz mniej. Konkurs trwa tylko do 31 lipca – warto się więc pospieszyć! nogi  

-->

Kochane, wiem, że czekacie na wyniki z niecierpliwością. Wcale się nie dziwię, bo nagroda jest naprawdę atrakcyjna! Przyszła pora na ogłoszenie zwyciężczyni ( a może zwycięzcy, bo jak się okazało, w konkursie brali udział również panowie!)  w konkursie, który przygotowałam razem z marką Remington. rmiengton konkurs

Najnowszy model i-Light Prestige trafia do…taaaadaaaam :

Basia Keskiewicz. Wybór był trudny, bo Wasz niektóre wypowiedzi były naprawdę kreatywne i zabawne, ale jak zobaczyłam i przeczytałam wpis Basi… nie miałam wątpliwości. Jestem pełna podziwu dla zaangażowania Basi i Waszego dziewczyny! Naprawdę, bardzo mi miło i bardzo Wam dziękuje,że się tak angażujecie.

Ogromne gratulacje Basiu! Ale dziewczyny UWAGA !Jeżeli tym razem nie udało Wam się wygrać urządzenia do fotodepilacji od Remingtona, to jeszcze nic straconego! Nadal macie szansę zdobyć wymarzony model i-Light (i to aż 20 szt.) oraz inne super nagrody w tym WYCIECZKĘ MARZEŃ O WARTOŚCI 6 TYŚ ZŁ!

Powiedzcie TAK skutecznej depilacji. Wejdźcie na stronę www.czasnagladkosc.pl zaznaczcie jakie części ciała depilujecie i zobaczcie, ile czasu możecie zaoszczędzić dzięki długotrwałej depilacji IPL. Napiszcie, jak wykorzystacie zaoszczędzony czas i przekonajcie jury, że to właśnie Wy powinnyście wygrać i-Light Prestige oraz WAKACJE MARZEŃ O WARTOŚCI 6,000 ZL. Na autorki dziesięciu najciekawszych zgłoszeń czekają najnowsze fotodepilatory marki Remington, a najbardziej kreatywna uczestniczka pojedzie w podróż marzeń.

970_250

Oprócz tego zachęcajcie swoich znajomych do głosowania, a jeden z dwudziestu depilatorów i-Light Reveal może być Wasz!

Jak widzicie jest o co walczyć, a czasu coraz mniej. Konkurs trwa tylko do 31 lipca – warto się więc pospieszyć!

nogi

 

Komentarze

 1. Agnieszka J. pisze:

  Gratulacje 🙂
  I nie powiem, jest czego zazdrościć. Ale fakt, zgłoszenie pracochłonne i warte wygranej 🙂

  1. Anita pisze:

   Problem z Superlixem, czyli programem potrzebnym do stworzenia tego filmiku jest jednak taki, że nie można używać go do żadnych komercyjnych celów. Tam jest licencja, która wyraźnie mówi, że każde takie działanie jest niezgodne z prawem, a sam producent oprogramowania nie wyraża zgody na zgłaszanie powstałych filmików w konkursach, itp.

   1. What Anna Wears pisze:

    Anita, dzięki za uwagę, ale praca Barbary jest jak najbardziej zgodna z regulaminem.
    Filmik jest tylko uzupełnieniem pełnej wypowiedzi, którą znajdziesz w komentarzach pod postem konkursowym.
    pozdrawiam

 2. basia11010 pisze:

  Ogrooomnie dziękuję za docenienie mojej pracy w konkursie. Bardzo się cieszę! 🙂 I z niecierpliwością oczekuję nagrody 😉

  1. Life in 20 kg pisze:

   Gratulacje dla wygranej!

 3. What Anna Wears pisze:

  Dziękuje serdecznie wszystkim za udział w konkursie.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.