AGI JENSEN DRESS AND NAKED BACK

9 lutego 2016

Kolejna porcja inspiracji to moje małe pożegnanie z Maroko. Oczywiście nie mówię do widzenia a do zobaczenia, ale w tym roku już  do Maroka nie wrócę. Przez ostatnie dwa lata miałam wrażenie, że jestem tu częściej niż w Polsce. Teraz wraz z moim mężem postanowiliśmy otworzyć się na świat. Nasz plan z Hollycow na najbliższe miesiące to Brazylia, Azja i Ameryka. Jednak Afryki nie ominiemy, na liście jest także Gambia i Zanzibar.

Piękne zachody Słońca i pyszne marokańskie chlebki – zamieniam to na nowe smaki i inne, równie zapierające dech w piersiach wieczory. Mam jednak dla Was jeszcze jeden zachód Słońca.  W zwiewnej sukience od Agi Jensen mogę delektować się tym widokiem. Nostalgiczne, czerwone niebo i wiatr od oceanu pozwalają nie myśleć o niczym i cieszyć się chwilą.

DSC_0409amale DSC_0411amaleDSC_0459amale

DSC_0446amale

DSC_0442amale DSC_0433amale DSC_0450amaleDSC_0491amale

fot. Saby Motouk

DRESS AGI JENSEN

Komentarze

 1. PaulinaSkorupa pisze:

  Przepiękna jest ta sukienka 🙂

 2. www.kamilalewdanska.com/blog pisze:

  Aniu,
  Piękna jest i sukienka i Ty.I cudne, klimatyczne zdjęcia:)

 3. Maggie pisze:

  Omg everything was fine until i looked at your butt, and i find it nowhere. Where is it? Where is your butt gril? When you’re doing exercises you should focus on making some booty, you know.

 4. Patrycja Fashion pisze:

  Ania wzdycham to tych zdjęć! piękna Ty;)

 5. Kasia J. pisze:

  Cudne zdjęcia. Klimat… Sukienka… Cholernie podobają mi się naked back ale mam za duży biust i nie mam jak go schować a teraz to już w ogóle… Eh co to będzie 🙂

 6. Monika pisze:

  Cudowny klimat! Przepięknie wyglądasz..

 7. Stylowoizdrowo pisze:

  Przepiękna sukienka <3

 8. fashdarkness pisze:

  Chyba się nabawia kompleksów przy Tobie kochana! Uroda i jeszcze ta figura, marzenie. Zdjęcia piękne 🙂 Miejmy nadzieje, że tyle snapów się nie będzie usuwać 🙁 Pozdrawiam serdecznie :*

 9. kataszka pisze:

  Wspaniałe zdjęcia. Pięknie wyglądasz!