fbpx

Krok w nieznane, to krok w głąb siebie! Warsztat online 2-3 grudnia godz. 9:00

Za każdym razem, gdy zamykasz oczy, czujesz, że jest coś więcej, prawda? Twoja dusza kryje tajemnice, które czekają na odkrycie. Pozwól nam przeprowadzić Cię przez podróż, która zdemaskuje magię w Tobie i otworzy drzwi do świata, w którym wszystko, czego pragniesz, staje się Twoją rzeczywistością.

Twoje zaproszenie na Transformacyjną Przygodę

Zapraszamy Cię na najbardziej energetyzujący i przełomowy warsztat, na jakim kiedykolwiek byłaś! “Astrokartografia” to jedyna taka okazja, by zanurzyć się w głębinach swojej istoty i odkryć nieznane terytoria swoich pragnień i marzeń. To osobiste zaproszenie do podróży, która odmieni Twój sposób patrzenia na siebie i otworzy przed Tobą drzwi do świata pełnego możliwości. To jedyna taka okazja, by zdobyć głęboką, wartościową wiedzę i dodatkowe bonusy, które przyspieszą Twoją podróż ku spełnieniu. Nie przegap szansy na inwestycję w swoją przyszłość!

Dla kogo jest to wydarzenie?

Jeśli pragniesz odkryć swoje prawdziwe JA, zrozumieć swoje życiowe przeznaczenie i odważnie podążać za swoimi marzeniami, to te warsztaty są dla Ciebie! Chcesz zgłębić, jak astrologia może pomóc Ci lepiej zrozumieć siebie i swoje miejsce w świecie? To właśnie tu poznasz 4 filary duszy, które pomogą Ci wyznaczyć własną ścieżkę w świecie pełnym zewnętrznych oczekiwań.

Dowiedz się, czy to, czego pragniesz, naprawdę jest Twoim marzeniem, czy może jest to jedynie chęć dopasowania się do świata zewnętrznego. 

Wiemy, że indywidualizm i niezależność w świecie wzorców wykreowanych przez media to nie lada wyzwanie.  Ale nie oszukamy siebie – niespełnione pragnienia wciąż będą wracać do nas, choćbyśmy chciały je za wszelką cenę zagłuszyć i wyprzeć. Nasze życie będzie takim, na jakie się odważymy. Odwaga to wiedza i znajomość siebie. Im lepiej znasz siebie tym, odważniej sięgasz po swoje marzenia.

Czego się nauczysz?

Co mi dała astrokartografia?

Astrokartografia była dla mnie kompasem w podróży życiowej. Pomogła mi zrozumieć, jak pozycje planet wpływają na mój osobisty i zawodowy rozwój, prowadząc mnie tam, gdzie mogę rozkwitnąć w pełni. 

Zapytasz, Ania skąd to wiesz? Ponieważ sama kiedyś byłam w takim miejscu jak Ty!  Znam dokładnie tę ciekawość, gdy słyszę o czymś nowym i wiem, jak się czujesz, stojąc przed tym nowym pojęciem szukania swojego szczęśliwego miejsca na ziemi! 

Na Instagramie zgromadziłam blisko 0.5-milionową publiczność. Jestem autorką szkoleń i e-booków, dzięki którym tysiące kobiet pokochało i zmieniło swoje emocje, ciało oraz życie. Na co dzień inspiruje Cię do zmian i doświadczania życia. 

Dlaczego to robię? Ponieważ pragnę, podzielić się z Tobą tym pięknymi narzędziami, które pomogły mi podjąć nowe cele i marzenia, diametralnie odmieniając moje życie. 

Agnes dos Santos

Czy zawsze czułaś, że pewne miejsca na świecie wywołują w Tobie silne emocje? Tak, zawsze to czułam, ale wcześniej tego nie rozumiałam, myślałam, że zależało to bardziej od mojego samopoczucia, otoczenia i intencji. Teraz już świadomiej planuje swoje podróże, realokacje, aby lepiej korzystać ze wsparcia wszechświata, które jest dla nas zawsze dostępne. 

Agnes dos Santos, z pasją odkrywająca ludzkie piękno, pokaże Ci, jak możesz zrealizować swoje marzenia. Jako certyfikowany coach życia i biznesu, studentka neuropsychologii, praktykantka systemu Human Design, numerologii i Ajurwedy, oraz certyfikowany nauczyciel Reiki, Agnes łączy różnorodne dyscypliny, aby pomóc innym. Pasjonuje się astrologią i medytacją, a także jest twórczynią wielu programów transformacyjnych. Jej misją jest przypomnienie Ci, jak wyjątkowa jesteś.

Jakie będą twoje rezultaty po wydarzeniu?

Zrozumiesz lepiej siebie, swoje pragnienia i potencjał swojej duszy.

Stworzysz wizję swoich marzeń i planu, jak je zrealizować.

Odnajdziesz na mapie astrokartograficznej swoje szczęśliwe miejsca na ziemi.

Otworzysz się na swoje prawdziwe pragnienia i połączysz się z mądrością, która jest w Tobie.

Odkryjesz kolejną cząstkę siebie, która wzmocni twoją samoocenę i pozwoli Ci wprowadzić wspierające nawyki, które otrzymasz na warsztatach.

Czas ucieka!

Zdobądź swoje miejsce na warsztatach już dziś!

Inwestycja w siebie to najmądrzejsza rzecz, jaką możesz zrobić! Kupując warsztaty otrzymasz dostęp do dwóch dni pełnych mądrości, powtórki nagrania z wydarzenia oraz bonusy, które przyspieszą Twoją podróż ku spełnieniu!

dni
godziny
minuty
sekundy

Harmonogram

Zaplanuj swoją wyjątkową podróż na 2-3 grudnia na godzinę 9:00. Przez dwa dni, po 90 minut każdego dnia, będziemy razem odkrywać, uczyć się i rozwijać.

Dzień 1

Astrokartografia i jej misja.

Kosmogram - pozycje planet.

Linie planetarne i ich wpływ.

Cztery punkty kardynalne na mapie astrokartograficznej.

Najlepsze i najtrudniejsze linie plantarne dla Ciebie i twoich bliskich.

A co jeśli nie masz zamiaru podróżować ani przeprowadzać się?

Jak wygenerować i zrozumieć swój wykres?

Praktyka.

Dzień 2

Określenie miejsca w którym jestem.

Dlaczego marzenia się nie spełniają?

Ćwiczenie 4 filary duszy - obudź efektywnie swoje marzenia.

Afirmacje i ich potencjał.

Medytacja - wechikuł czasu.

Zadanie domowe.

Astrokartografia

Inwestycja w siebie

299
Dostęp do dwóch dni warsztatów
Dostęp do powtórki nagrania
BONUS: Niezbędny przewodnik z opisem interpretacji planet
BONUS: Mini ebook z kartami afirmacyjnymi
BONUS: Inspirująca tapeta na telefon

Masz pytania? Skontaktuj się!

napisz: contact@annaskura.com