IKEA PS 2012 – DIZAJN WZBOGACA KAŻDE WNĘTRZE

Wkrótce na polski rynek zawita nowa kolekcja mebli – IKEA PS 2012, pod hasłem:   Dizajn wzbogaca każde wnętrze.
W związku z tym zostałam zaproszona przez firmę IKEA do bardzo ciekawego projektu, przetestowania nowego 
designerskiego mebla oraz wykonania jego zdjęć w różnych wnętrzach.Wspólnie z firmą IKEA chcemy stworzyć wystawę zdjęć
nawiązującą do nowej kolekcji, która nie jest  jeszcze dostępna  na polskim rynku.Które ze zdjęć trafi na wystawę? 
Chcemy abyście to Wy wybrali jedną z moich trzech aranżacji i wskazali zdjęcie,które powinno znaleźć się na wystawie IKEA.


Zadanie dla Was:
Napiszcie w komentarzu pod tym postem
„W której aranżacji mebel najlepiej komponuje się z wnętrzem?” i nr zdjęcia który powinien znaleźć się na wystawie.

Najciekawsza argumentacja otrzyma upominkową kartę IKEA o wartości 100zl
30.03.2012 wyłonimy zwycięzcę.

Kochani Wasze argumentacje były naprawdę świetne,niektóre bardzo zabawne.
Mi osobiście najbardziej podobała się wypowiedź : Pannapierniczkowa

1. Bo kojarzy mi się zupełnie z niczym. I wspaniale, bo to znaczy, że jest to niepowtarzalna aranżacja. Minimalizm. Uwielbiam. Truskawki- na kratce. A na górze położę swoje marzenia. Czuję lato. Chcę leżeć na trawie i słuchać świerszczy. Biały stolik, biała karta. Zapiszę ją jak chcę. Jaki tylko pomysł przyniesie mi chwila. Ale truskawki zostaną.


Nowa kolekcja IKEA PS 2012 „Dizajn wzbogaca każde wnętrze”, czerpie swoje inspiracje z ponad 60-letniej historii wzornictwa IKEA. Stworzone projekty nie stanowią jednak jedynie przedmiotów z dawnych lat przywróconych do życia, ale są innowacyjne pod względem formy, funkcji oraz zastosowanych materiałów. Kolekcja obejmuje łącznie 46 produktów (są to m. in. krzesła, stoliki, komody, regały, misy, lampy, tekstylia i inne akcesoria wyposażenia wnętrz) wykonanych z materiałów przyjaznych dla środowiska, takich jak drewno, zwłaszcza bambusowe, tworzywo PET z recyklingu, kompozyty polimerowo-drzewne (WPC), czy len. Ich niewątpliwym atutem jest to, że zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach wielu ludzi, są wielofunkcyjne, zabawne i zaskakujące. Możemy śmiało powiedzieć, że nasza najnowsza kolekcja PS to esencja stylu IKEA.
Kolekcje IKEA PS stanowią świetny przykład, jak dużą wagę przywiązuje ona do wzornictwa. Kładzie w nich nacisk na oferowanie skandynawskich mebli o nowatorskim wzornictwie, przy jednoczesnym zachowaniu tego, co wyróżnia firmę IKEA i czyni ją wyjątkową – dobrego designu w przystępnych cenach dla wielu ludzi.