MEETING WITH KATY PERRY #KILLER QUEEN IN BERLIN

Pamiętacie mój outfit z kotkiem? To właśnie ten zestaw zachwycił firmę Coty, która postanowiła zaprosić mnie i Macademian Girl jako jedyne blogerki z Polski na spotkanie z… Katy Perry. Jak wiadomo nie od dziś koty są motywem przewodnim Katy.Możecie tylko sobie wyobrazić moją radość. “Powodem” spotkania była premiera jej nowego zapachu Killer Queen.Jak już wcześniej zostałyśmy poinformowane nasze spotkanie nie tylko miało polegać na zrobieniu wspólnego zdjęcia,ale również na przeprowadzeniu krótkiego wywiadu z artystką.Wow! 

To były niezwykle intensywne dwa dni w Berlinie przepełnione różnymi atrakcjami 
(myślę,że o tym na spokojnie w następnym poście), jednak ja cały czas trochę się stresowałam jak to będzie podczas spotkania z Katy. 12 blogerów z całego świata zostało podzielonych na dwie grupy i cierpliwie czekało na swoją kolej aby spotkać się osobiście z Katy. “Misja Killer Queen” zaczęła się od spotkania z innymi blogerami, warsztatów  z perfumiarzem (arką:), która wyjawiła nam kilka sekretów jak powstają takie niezwykłe zapachy.Był też szampan,ananasy ba nawet pomarańcze! Było miło chociaż i tak każdy nie mógł się już doczekać samego spotkania z Katy. Ku naszemu zaskoczenie nie odbywało się to na wielkiej sali,gdzie Katy siedziała na drugim końcu i służbowo odpowiadała na pytania. Wręcz przeciwnie, w bardzo kameralnym gronie mogłyśmy z nią usiąść na jednej kanapie i każda po kolei zadać pytanie. Nie muszę chyba mówić ,że zapach ,który unosił się w powietrzu to słodki i intrygujący #killerqueen? Niestety nie mogłyśmy relacjonować tego na bieżąco na Instagramie, albowiem wyraźnie zaznaczono nam,że nie możemy używać telefonów komórkowych.Ale tym muszę się Wam tym pochwalić!Katy już na samym początku dostrzegła moje paznokcie, które wyjątkowo tym razem były bardzo stonowane. Miło,nie o tyle mi samej,ale cieszę się niezmiernie,że talent mojej kochanej Dari (Nails by Korzeniowska) został doceniony! Druga część to już spotkanie w szerszym gronie w perfumerii Douglas w centrum Berlnie.Polecam VIDEO, które możecie zobaczyć tutaj.

Za każdym razem gdy wącham Killer Queen przypomina mi się to fantastyczne spotkanie z Katy! Bardzo cieszę się też,ze miałam w końcu okazję poznać osobiście Tamarę oraz naszą niesamowitą opiekunkę z Coty Polska – Kamilę. Dziewczyny to były szalone dni, ktróe z pewnością długo będę pamiętać!


VIDEO ZE SPOTKANIA KATY PERRY Z FANAMI W DOUGLAS
PS. Kto znajdzie Pandę? 🙂
SHOES | DeeZee , OUTFIT | Dadsstuds , BRANCELET | Houseofmima
CLUTCH | Zuzia Górska
TAN | Fakebake , MAKEUP | Rimmel