LAZY DAYS

Leniuchowania świątecznego ciąg dalszy… Kominek,jelenia i Szyszeczkę pewnie poznajecie. Nie wiem jak Wam,ale mi na szczęście udało się wypocząć w te święta za wszystkie czasy.
Do takiego przed kominkowego “chillowania” idealnym strojem jest wygodna, flanelowa koszula w szkocką kratę i długie ciepłe skarpety, książka, albo chociaż Kevin na TVNie 🙂
Leniuchowanie leniuchowaniem, ale nie zapomninajcie o aktywności, choćby tej najmniejszej. 
A jeśli nie macie motywacji pomyślcie, czy wolicie ciastko, o którym marzycie parę minut, czy ciało, o którym marzycie całe życie? Mam nadzieje,że to pytanie wystarczająco zmoblizowało
 Was do ruchu.


  Jak sobie radzić z przesuszoną skórą ( u mnie to problem nagminny) podczas zimy? Nawilżać,nawilżać i jeszcze raz nawilżać… to wiemy. Ale który spośród miliona oferowanych balsamów wybrać? Ja ostatnio przetestowałam balsam Eveline Ultra Softkwasem hialuronowym (och,jakie to magiczne słowo).Balsam ma działanie ultranawilżające, a zawarty w nim kwas hialuronowy daje uczucie głębokiego nawilżenia i regeneracji. Tak naprawdę już po pierwszym zastosowaniu pozostawia skórę gładką i satynowo miękką.
Wiem,że czasami zaniedbujemy tę czynność, ale pamiętajcie, że nasza skóra wymaga nawilżenia minimum raz dziennie (najlepiej na noc. To na pewno przedłuży jej elastyczność i młody wygląd. 

BLOUSE | DadsStuds , SOCKS | Sugar Daddy 
BODYLOTION | Eveline
] ]>