#MamHP – KONKURS! WYGRAJ JEDNĄ Z 25 DRUKAREK HP

Jestem od niego uzależniona od Instagrama i kocham go! Lubię fotografię i jej moc w kreowaniu rzeczywistości. Moje zdjęcia to zawsze tysiące kolorów, spełnionych marzeń, które nieustannie kolekcjonuje. Zapach wszystkich przeżytych wspomnień, które przeglądam w rolce aparatu w iPhonie.W zasadzie tylko tam. W domu stoją puste ramki, bo nigdy nie mam czasu aby wywołać te wszystkie zdjęcia,a drukowanie ich nigdy nie opłacało się , bo kolorowy druk pożerał litry tuszu. Skąd my to znamy?

Na szczęście te archaiczne czasy odeszły w zapomnienie wraz z pojawieniem się na rynku (i w moim domu) nowego produktu Hp, drukarki z funkcją INK Advantage. To, że wydrukujemy 2 x więcej zdjęć to jedna z niewątpliwych zalet (dla takiej maniaczki zdjęć jak ja ) tego urządzenia, ale to nie wszystko. Funkcja ePrint, umożliwia drukowanie z każdego miejsca na świecie np. gdy jestem w Maroko mogę wydrukować mamie, która ma taką samą drukarkę w Polsce zdjęcia bezpośrednio bez użycia komputera, tylko za pomocą mojej aplikacji w telefonie. .ePrint polega na tym, że każda drukarka otrzymuje adres mailowy.  Robię zdjęcie obłędnych widoków w Maroko, wysyłam poprzez wifi z telefonu maila i w tej samej chwili u mojej mamy budzi się drukarka i drukuje zdjęcie z załącznika, prawda,że fajne? A, że drukarka ma funkcję Ink Advantage to tych zdjęć wydrukuje całkiem sporo (dokładnie 2 razy więcej aniżeli do tej pory na poprzedniej generacji urządzeń:)) Ku wielkiej uciesze mojej rodziny. To, że drukarka to też urządzenie wielofunkcyjne, nie muszę już wspominać. To co mnie najbardziej w niej zainteresowało ( i pewnie Was) wymieniłam powyżej.


Kochani,ale nie o tym chciałam tak naprawdę. Co jest w tym najcudowniejsze?

Nawet do 2x więcej stron za tę samą cenę.
Może wydrukujecie 2 zdjęcia z Instagrama, 2 bordingi na przeloty tanimi liniami lotniczymi, plany treningowe na przebiegnięcie maratonu dla dwóch przyjaciółek,grafik zajęć do Pure Jatomi dla Ciebie i chłopaka czy zdjęcia dla obu babć lub dwie kopie umów ! Masz inny pomysł? Rozwiń myśl „Gdybym mógł/mogła drukować 2 razy więcej….” I wygraj jedną z 25 drukarek HP! Zasady konkursu znajdziesz tu i poniżej.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

  1. Rozwiń myśl „Gdybym mógł/mogła drukować 2 razy więcej…” – napisz, zrób zdjęcie, nagraj film.
  2. Odpowiedź umieść na swoim publicznym profilu w dowolnym medium społecznościowym: Facebook, Instagram (opis, zdjęcie, film), Twitter, Google+ (opis, zdjęcie).
  3. Otaguj swoje zgłoszenie #MamHP i zaloguj się w aplikacji używając konta, na którym widnieje Twój wpis.
  4. Jury ( w tym m.in ja, sprawdź kto jeszcze:) będzie czekać na Wasze zgłoszenia przez 5 tygodni (od 21 maja do 24 czerwca). Co tydzień (liczony od środy do wtorku), każdy członek naszego pięcioosobowego Jury wybierze jedną, najciekawszą pracę. W sumie wybierzemy 25 najlepszych prac! Każda z nich zostanie nagrodzona drukarką!
  5. Jeśli chcesz, żebym zobaczyła Twoje zgłoszenie, otaguj swoje zgłoszenie moim hashtagiem #whatannawears
  6. Możecie też zostawić link do Waszej publikacji (na Insta czy Fb) tutaj w komentarzu
  7. NAGRODY
  8. Drukarka HP Deskjet Ink Advantage 5525 e-All-in-One (CZ282C)

    Nawet do 2x więcej stron za tę samą cenę.System drukowania HP Ink Advantage został stworzony z myślą o wydrukach w przystępnej cenie w porównaniu z innymi, tradycyjnymi systemami drukowania. System HP Ink Advantage umożliwia drukowanie do dwóch razy więcej stron przy tych samych kosztach.