SUMMER IN THE CITY with HORIZON TV

3a
Dzisiaj na blogu tematyka trochę lifestylowa, ale w okresie wakacyjnych wyjazdów może Was zaciekawi. Macie telewizor? Ja też nie. Ostatnio chyba nawet modnie jest mówić, że nie ma się telewizora w domu.Ja osobiście nie lubię być  przywiązana do kanapy tylko oglądać filmy, czy programy wtedy kiedy mam na to czas i ochotę, z dowolnego miejsca. 

Prowadzę aktywne życie i nie chce oglądać telewizji siedząc w domu z pilotem w reku, czując jak dzień przemija gdzieś obok.Jednak są momenty w ciągu dnia, gdy czekam gdzieś w kolejce, na pociąg autobus czy przez chwile nie robię nic szczególnego a nie mam akurat w torebce żadnej książki. Czasem z chęcią pooglądałabym sobie jakieś małe głupotki,np ulubione serialiki ( tak, tak przyznaje się bez bicia, byłam kiedyś wielką fanką Na Wspolnej 😀 ) 
Dla wszystkich tych, które nie potrzebują do szczęścia telewizora, a chcą śledzić losy bohaterów: Prawa Agaty,czy po prostu być na bieżąco z wiadomościami, telewizja UPC przygotowała aplikację Horizon TV Online ( możecie ją pobrać ze sklepów internetowych Google Play oraz App Store), dzięki której możecie obejrzeć swój ulubiony program na tablecie, smartfonie, np czekając na metro. Kiedyś mój trening na bieżni planowałam dokładnie w godzinach rozpoczęcia się mojego serialu. Wiem, brzmi to zabawnie, ale to było idealne rozwiązanie. Przyjemne z pożytecznym.
Ostatnio miałam przyjemność przetestować tą aplikację i jak dla mnie jest fajną opcją, gdy jestem w podróży lub na czekam na coś i mam kilka chwil, wtedy oglądam programy na tablecie czy iPhonie.
Aplikację Horizon TV możecie zainstalować na dowolnej liczbie urządzeń, czyli będąc w jednym pomieszczeniu każdy może oglądać to na co ma ochotę. Kłótnie dotyczące tego co ma lecieć w telewizji  “Sex w wielkim mieście” czy mundial odejdą w zapomnienie. Wystarczy mieć Wifi lub 3G.
JUMPSUITS & CASE|Yeah Bunny, TOP&BLOUSE | Staffbymaff ,  SHOES |Adidas Originals ,
 SNEAKAERS | DeeZeeWATCH & NECKLACES| Apart / Elixa, BAG | PaulinaSchaedel