Wprawdzie piszę do Was już z mojego warszawskiego mieszkanka, jednak w uszach słyszę jeszcze szum oceanicznych fal, przed oczami mam marokańskie plaże i wspominam czas spędzony z przyjaciółmi.
Szalony czas z przyjaciółmi to oczywiście doskonała okazja do pstryknięcia sobie wspólnej fotki.
A, że wszyscy uwielbiamy selfie (typ zdjęcia na którym zawsze wyglądamy świetnie) pokochaliśmy też #Friendsie, które jest niczym innym jak wspólną fotką ze znajomymi czy naszymi kochanymi pupilami. Bo zawsze lepiej się robi rzeczy razem ze znajomymi niż samemu. 

#Friendsie obiegło już chyba cały internet, a jeśli jeszcze nie dotarło do Was moi kochani czytelnicy, to już spieszę Wam z wytłumaczeniem zabawy do której zapraszamy Was wspólnie z Lordem Somersby i grupą innych blogerów.
Pstrykajcie swoje własne #Friendsie z przyjaciółmi, dodawajcie je w swoich kanałach social media (facebook, Instagram) używając hashtagów #somersby #friendsie , (dzięki temu Lord Somersby z łatwością Was znajdzie) i wygrywajcie nagrody niespodzianki.
Lord Somersby bywa hojny, dlatego wierzcie mi jest o co walczyć!
Pamiętajcie tylko o tym,aby zapoznać się z REGULAMINEM, który znajdziecie tutaj, oraz o tym, że osoby na zdjęciach muszą mieć ukończone 18 lat.
Miłej zabawy, ja również czekam na Wasze #Friendsie!
 

  I moje najsłynniejsze chyba  #Friendsie z premierem 🙂
 I z moją najlepszą biegową drużyną 🙂

 

WSZYSTKIE ZDJĘCIA ZNAJDZIECIE NA MOIM INSTAGRAMIE!