BYE BYE SUMMER , HELLO SUMMER!
Uwaga!Jako ambasadorka wiecznego lata odwołuje jesień. Nie ważne, że kalendarz pokazuje już wrzesień. A dzieciaczki, które wyruszyły właśnie do szkoły, przypominają nam o bezpowrotnym końcu lata. Odwołuje ją przynajmniej na moim blogu. Tu zawsze znajdziecie słońce, letnie stylizacje i cudowne podróże. Wieczna energie ( taki paradoks, że pisze o energii, gdy leżę w łóżku i nie mam siły wstać aby zrobić sobie herbatę), którą zawsze staram się zarazić trochę innych.
Pewnie zastanawiacie się cóż takie mam na głowie… Ciężko to nazwać wiankiem,bo to jest raczej wian! Pewnego razu moja znajoma, która kreuje przeróżne dziwa na głowę ( od wianków, torcików po właśnie takie wiany) zadzwoniła do mnie, że ma coś małego (!!!) dla mnie. Chyba wyobrażacie sobie moje zdziwienie. Ale nie wyobrażałam sobie też, żeby nie wykorzystać go do zdjęć.

   fot. Justyna Gieleta
BLOUSE | TK Maxx , SHORTS | Bershka , BAG | sh , WREATH | dee.projekt 
 SHOES | DeeZee, WATCH & RINGS | Apart 
    Ale to jeszcze nie wszystko na dziś. Chce Was jeszcze poinformować o kolejnej możliwości       spotkania i poznania się nawzajem.

 

Lord Somersby przygotował dla Was niespodziankę. 27 września w Instytucie Wysokich Napięć w Warszawie odbędzie się PARTY LIKE A LORD. Gwiazdą wydarzenia będzie Ella Eyre, ale czekamy tam przede wszystkim na Was kochani. Na tą imprezę może dostać się absolutnie każdy (oczywiście pełnoletni). Szczegółowe informacje znajdziecie na www.somersby.pl i na FB w wydarzeniu).
Co musicie zrobić?
Bilety można wygrać w promocji. Wystarczy kupić Somersby, wpisać kod spod kapsla/kluczyka na stronie www.somersby.pl i rozwiązać zadanie konkursowe. Co tydzień wybierane są najlepsze zgłoszenia, które nagradzane są biletami na Party Like a Lord! Do zobaczenia!