HAPPY NEW YEAR!

Kochani moi! Dziś chciałam Wam pokazać mój look, który wybrałam na Sylwestra. Sukienka BCBGMAXAZRIAi szpilki Gucci, które znalazłam w vintage shopie w Nowym Jorku. Wymagało to ode mnie przekopania niezliczonej ilości wieszaków, ale gra była jednak warta świeczki. Za prawie nowe rzeczy zapłaciłam ok 110$. Ponieważ Sylwestra spędzałam w tym roku w moim Maroczko na plaży, zamiast szpilek były gołe stopy i ciepły wełniany sweter. No w końcu zima dociera nawet tu.


Dziękuje przede wszystkim Wam, że cały czas tu ze mną jesteście! Bo bez Was nie byłoby tu mnie. A może byłabym tylko w innej formie? Dziękuje za Waszą obecność, komentarze, rady opinie i Wasze ogromne serce jakie codziennie od Was dostaje. Za te wszystkie ciepłe słowa,które od Was dostaje za motywację, którą stąd czerpiecie.
Ten Rok był cudowny, ale tylko dlatego, że uwierzyłam w siebie i nie bałam się zmienić czegoś w moim życiu. Pomyśl sobie, że ten Rok należy do Ciebie i wszystko jest w zasięgu Twojej ręki. Ja również miałam pewne cele na ten rok, których nie udało mi się zrealizować. Dlatego tym razem dam  200% z siebie, aby nadgonić to czemu się nie poświęciłam wystarczająco. Cudownego Nowego Roku moje drogie. Spełniajcie się, wierzcie w siebie a na pewno Wam się to uda. Nic nie jest nie możliwe. Wszystko będzie Wasze. Happy New Year! A do postanowień noworocznych nawiążę w kolejnych postach.