MY LASHES by BODETKO

Za kilka dni nasze babskie święto. I tutaj nasuwa się za każdym razem to samo pytanie. Co robić, żeby kobieco czuć się przez cały rok a nie tylko tego dnia? Każda z nas ma na to swoje sposoby. Wiadomo, że to co nosimy w sobie w środku ma ogromny wpływ na to jak wyglądamy na zewnątrz. Ale tym razem chce się skupić na konkretnym atrybucie kobiecości. Czyli długich ponętnych rzęsach. Bo kto by ich nie chciał mieć? Możemy je przedłużyć różnymi metodami, ale po co? Czy nie lepiej jest mieć swoje długie i gęste? Ostatnie na instagramie często pytacie mnie czego używam do rzęs, że są takie długie? Odkrywam karty.
bodetko lash
Swoje rzęsy miałam zawsze dość grube i mocne,ale do spektakularnej długości im brakowało. Od kilku miesięcy stosuje raz dziennie serum do rzęs BODETKO LASH . Pierwsze efekty zobaczyłam ok po miesiącu. Może nawet nie ja sama, a makijażystki, które mnie czasem malowały. A po ok 3 miesiącach regularnego stosowania rzęsy stały się długimi firaneczkami. Oczywiście nadal maluje je maskarą, ale to sprawia, że są jeszcze dłuższe.
L1170816male
Jak ją stosować? BODETKO LASH  stosuje się raz dziennie wieczorem po demakijażu i osuszeniu twarzy. Nanosimy aplikatorem odżywkę na nasadę rzęs ruchem od kącika w kierunku zewnętrznej części oka (podobnie jak eyeliner). Tradycyjnie, tym co sama testuje chciałabym, abyście i Wy mogły to przetestować. Bo od czytania rzęsy same nie urosną. Dlatego na Dzień Kobiet ode mnie dla Was moje kochane, mam 2 takie odżywki.

To co musicie zrobić:

-Polubić BODETKO LASH na facebooku oraz What Anna Wears

Oraz odpowiedzieć w komentarzach pod tym postem:

„Co robisz  dla siebie aby czuć się kobieco”

Wyniki konkursu

po pierwsze bardzo dziekuje za cierpliwość ;))

Najbardziej urzekły mnie odpowiedzi moich dwóch czytelniczek:

– Asia

– Kamila

GRATULUJĘ! 🙂

L1170769male L1170844maleL1170927 copyL1170940male

L1170937male

L1170884male L1170736male L1170861male L1170897malefot. PHENOMENEE 

makeup PHENOMENEE / by Agnieszka Rudzińska

hair Hair by Korzeniowska

BODY | Triumph