BE FIT WITH SMARTFOOD

To, że zasługą szczupłej sylwetki są nie tylko ćwiczenia, ale również solidna, dobrze opracowana dieta, mam nadzieję, że wie każda z Was. Wspólnych możliwości do aktywności fizycznych będę miała dla Was w najbliższym czasie całe mnóstwo, ale o tym później. Teraz o tym co stanowi 40% , jeśli nie więcej, naszego sukcesu w walce o fit sylwetkę. Czyli dieta. Przetestowałam dla Was dietę Smartfood.

Dla kogo jest SmartFood?

  • Dla osób chcących schudnąć lub poprawić wygląd swojej sylwetki
  • Dla osób dbających o wygląd i zdrowie
  • Dla osób aktywnych oraz dbających o zdrowe odżywianie
  • Dla osób którym brak czasu uniemożliwia przygotowywanie zdrowych niskokalorycznych posiłków
Oczywiście, nic nie sprawdzi się tak dobrze jak samodzielnie przygotowane posiłki. Smartfood jest idealne dla tych, którzy chcą przestrzegać regularnych posiłków w ciągu dnia, a nie koniecznie mają czas,aby je przygotować. 5 różnorodnych posiłków na każdą porę dnia. Ja dietę w “proszku” wykorzystuje w podróży, gdzie czasem po prostu nie mam dostępu do kuchni czy świeżego jedzenia, jajek czy warzyw. Wręcz idealnie sprawdziły się w ostatniej podróży do Gambii. Wystarczył tylko wrzątek i posiłek był gotowy. Ja nie odchudzam się, potrzebuje sporo energii dlatego dieta nisko kaloryczyna nie jest dla mnie. Dorzucam sobie do niej co nieco jeszcze. Natomiast jeśli Wy chcecie jeszcze schudnąć przed wakacjami i zafundować sobie szczupłą sylwetkę  sprawdźcie Smartfoodowe programy i przetestujcie tą dietę.
A może podzielicie się Waszym sposobem na szczupłą sylwetkę?
whatannawears-x-smartfood-6 whatannawears-x-smartfood-7 whatannawears-x-smartfood-5whatannawears-x-smartfood-2whatannawears-x-smartfood-4

whatannawears-x-smartfood-1

W podróży najlepiej sprawdzają się batony energetyczne.

Zrzut ekranu 2015-04-30 o 01.56.49

Go go go GIRLS! Do lata już tylko 2 miesiące 🙂

IMG_2081