VERY SPECIAL PROJECT FOR CALVIN KLEIN #ETERNITYNOW

Jak niektórzy z Was wiedzą z moich kanałów social media, razem z Markiem oraz najlepszymi ( a na pewno najsympatyczniejszymi) polskimi modelami super couple Madzią Dyks i Borysem Staroszem ( notabene świeżo upieczoną młodą parą) zostaliśmy polskimi ambasadorami nowego zapachu Calvin Klein Eternity NOW  (!!!)

Dla nas to ogromne wyróżnienie i wielki zaszczyt. Gdyby ktoś mi kiedyś powiedział, że coś takiego będzie miało miejsce, chyba bym nie uwierzyła 🙂
JAK ZACZĘŁA SIĘ NASZA MIŁOŚĆ W MAROKU.
Bo po pierwsze marka Calvin Klein – chyba nic dodawać nie muszę
a po drugie i najważniejsze- mogłam realizować ten fantastyczny projekt z moją ukochaną drugą połówka.

Premiera zapachu w Polsce miała miejsce w ubiegły czwartek. Jak to wyglądało i co o tym sądzimy możecie posłuchać  TUTAJ . Mi zależało, żeby ten film pojawił się u mnie dokładnie dzisiaj. Ale o tym następnym razem.

W kampanii Eternity Now wystąpiła para modeli, Jasmine Tookes i Tobias Sorensen, którzy są również parą w życiu prywatnym . Poznali się w Nowym Jorku i oczywiście tam został zrealizowany ich film. W Polsce Coty Polska również zależało na tym, aby ambasadorami zapachu zostały prawdziwe pary i wybrało Martę i Borysa ( ich film możecie TUTAJ) oraz nas:)

Film, który chciałabym Wam dziś pokazać to z kolei historia naszej miłości. Jakiej? Oczywiście marokańskiej!
Kiedy dowiedzieliśmy się o projekcie, od razu wiedzieliśmy, że film musi powstać właśnie w Maroku. Bo gdzie by indziej? Historia naszej miłości, tej energetycznej i zwariowanej. Mieszanki słońca, wody morskiej, owoców, przypraw i namiętności… Wiem, że mamy niebywałe szczęście, że udało nam się połączyć naszą pracę w pasję a dodatkowo też znaleźliśmy sposób by móc pracować razem i to wszystko tak razem fajnie połączyć. Przez to czuje się największą szczęściarą:)

Wzięliśmy z Markiem udział w tym wyjątkowym zapachowym projekcie dla marki Calvin Klein, bo wiedzieliśmy, że nikt nie przedstawi tej historii w piękniejszy sposób.

Nowe zapachy ETERNITY NOW marki Calvin Klein oddają dreszcz i prawdziwe miłosne emocje, które mam nadzieje zobaczycie na naszym filmie. Co ciekawe w męskich Eternity NOW jest marokańskie drzewo cedrowe… więc to chyba już naprawdę przeznaczenie! Oba zapachy są preludium do kultowego duetu ETERNITY, który został wprowadzony w 1989 roku stając się ikoniczną i ponadczasową kompozycją – wyrażającą oddanie, intymność w związku, szczerą i długotrwałą miłość dwojga ludzi. A o tym, jak to się zaczęło… mówią nowe zapachy ETERNITY NOW, które w Polsce będą dostępne od września 2015 roku.

Tylko jak pokazać emocje między nami, jeśli nie mamy większego doświadczenia? Do współpracy postanowiliśmy zaprosić naszych przyjaciół z OAK YARN Mariusza Kępkę, który jest zna nas jak nikt inny i nikt nie pokaże tego w piękniejszy sposób. Wiedzieliśmy, że pokaże nas takimi jakimi jesteśmy naprawdę. Marcie Trojanowskiej dziękujemy za wszelaką pomoc przy produkcji wszystkiego. Dziękujemy i kochamy Was za to! Jesteście niezastąpieni.

reżyseria: Mariusz Kępka / Milton Brown
zdjęcia: Mariusz Kępka / Milton Brown
stylizacje: Marta Trojanowska / Studio Impress
produkcja : Hollycow