OUR DAY

Ten rok, ostatnie tygodnie, były tak szalone! Dziś chciałam podzielić się z Wami szczególną dla nas chwilą. Dokładnie tydzień temu o tej godzinie, gdzieś na drugim końcu świata, na małej wysepce na Zanzibarze, w bajecznej scenerii razem z Markiem powiedzieliśmy sobie: “Tak, chcemy spędzić resztę naszego życia razem”.
Processed with VSCOcam with f2 preset
Temat ślubu nie był dla nas dosyć bliski, ale jeśli sobie go wyobrażaliśmy to właśnie w taki sposób. Bo pewnie niektórym trudno w to uwierzyć,ale  perspektywa i myśl o hucznym weselu nie cieszy każdego. Boso, z wiatrem we włosach, z muszelkami zamiast bukietu, sami tylko ze sobą. Z dala od tych tradycyjnych wesel, które nas zawsze trochę przerażały. Ten cudowny dzień nadszedł tak niespodziewanie, że jeszcze się chyba nie przyzwyczaiłam, że jestem już ŻONĄ. Ale to zdecydowanie najpiękniejsze uczucie. Teraz rozumiem dlaczego wszystkie panny młode piszą zawsze ” to najpiękniejszy dzień w moim życiu”. Czuje się jak w bajce, jestem szczęściarą najszczęśliwszą na świecie i nie wyobrażam sobie by tym szczęściem nie podzielić się dzisiaj z Wami. Jesteście ze mną zawsze. Mój blog jest moim życiem a Wy jego ogromną częścią.
slub211371279_1069744136371168_1482845236_n

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pokazałam Wam swoją prywatność. Pokazałam swojego mężczyznę, pokazałam, że jesteśmy szczęśliwi. Ale na to szczęście sobie zapracowaliśmy. Pokazałam, że mamy wspólne pasje. I to chyba największy kapitał naszej miłości. Jestem autentyczna, moje życie to mój blog. Nie ma mnie innej na blogu i poza blogiem. Nie będę ucinać zdjęcia czy głowy mojego chłopaka na snapchacie. Pod koniec zeszłego roku przekształciłam bloga i zaczęłam prowadzić dział podróże z Markiem, bo nie znam osoby o większej wiedzy na ten temat niż on,mój  Mąż. Znacie naszą historię a ten post to jej piękny finał. Odnaleźć swoją bratnią duszę w tym szalonym świecie to największe szczęście. I tego Wam wszystkim kochani życzę,choć wiem, że wiele z Was już je znalazło.
Dzisiaj tyle, obiecuję, że jeszcze do Was wrócę. A film ślubny… no chyba już mamy 😀 #OUR LOVE Story inspired by Calvin Klein
xoxo
IMG_8802maleIMG_8934male