GREY OVERSIZE  COZY SWEATER

Ostatnio trochę mniej było stylizacji, jak pewnie zauważyłyście, a za oknem przecież mamy już jesień! Nie samym sportem i podróżami człowiek żyje, więc dziś mam dla Was trochę jesiennych inspiracji.Myślami staram się uciec jak najdalej od zimna i otulam się cieplutkimi ubraniami i popijam namiętnie “zimową herbatę” z dodatkiem goździków, miodku, imbiru i pomarańczy.  Choć lubię kolor, jak wiecie bardzo dobrze czyje się też w szarościach. Dziś sięgnęłam po wielki sukienko-sweter, który nie dość, że jest bardzo ciepły to jeszcze idealnie pasuje do codziennych stylizacji.
IMG_2397male
Szarą dziewczęcą sukienkę spokojnie możecie wykorzystać na wiele okazji.  Ja połączyłam swoją z podkolanówkami i błękitnymi butami na platformach.  Jak Wam się podoba takie połączenie?
Wiem, że wolicie mnie w delikatniejszym i naturalnym makijażu ale czasami jak każda kobieta lubię coś zmienić.  Burgund  lub jak wolicie w odcieniu marsala to hit tej jesieni! Nie bójcie się nowych kombinacji i takich mocnych akcentów. Często słyszymy, że ,makijaż dzienny powinien być subtelny, stonowany i przede wszystkim naturalny. Ja tym razem nieco odbiegłam od tej rutyny i postawiłam na coś mocniejszego. Kto powiedział, że jesień musi być nudna? Prawda?
IMG_2403maleIMG_2316male

IMG_2105maleIMG_2249male

IMG_2141male IMG_2222male IMG_2182maleIMG_2329male

IMG_2156maleIMG_2337maleIMG_2049male

SHOES DEEZEE  SWEATER ALEXAGGESTYLE COAT BYNAMESAKKE  KNEE SOCKS CALZEDONIA BRANCELET CANDY CRYSTAL  CLUTCH ZUZIA GÓRSKA