KONKURS : ETERNITY NOW for HER and FOR HIM

Z pewnością pamiętacie nasz  film inspirowany nowym zapachem Eternity Now by Calvin Klein? Zapachu, którego razem z Markiem zostaliśmy polskimi Ambasadorami. Każdy ma swój ulubiony zapach, który przywołuje w nas wspomnienia.  Zobaczcie go raz jeszcze i tym razem Wy się nim zainspirujcie. Zatrzymały się tam nasze ulotne chwile, radość, miłość  i wspomnienia z naszego ukochanego Maroka. Teraz kolej na Was!:) Pokażcie całemu światu  siebie i Wasze najlepsze momenty.  Ruszyła właśnie globalna miłosna platforma zapachów Calvin Klein Eternity NOW, na której możecie oglądać filmy innych, szukać inspiracji i dodawać swoje!
Od teraz każda para na świecie może nakręcić swój własny filmik dzięki specjalnej aplikacji, która jest dostępna TUTAJ.  Ale to nie wszystko !
Mam dla Was jeszcze KONKURS. Co trzeba zrobić?
eternity-now-calvin-klein copy


# Pokażcie swoje piękne wspomnienia i romantyczne chwile tak aby zainspirować swoją miłością innych. 
# Umieścicie Wasze zdjęcie na Instagramie, Facebooku lub tutaj  w komentarzu
# Każde zdjęcie oznaczcie hashtagiem #ourLOVEckEternityNow + otaguj zdjęcie @whatannawears ( żebym mogła łatwo je znaleźć)

3 pary, których zdjęcie najlepiej będą oddawać Wasze romantyczne chwile, zostaną nagrodzone flakonami perfum
ETERNITY NOW for HER and FOR HIM.
Macie czas do końca października!


Jeśli chcecie zrobić krótki film tak jak ja z Markiem, wystarczy, że na  oficjalnej stronie akcji TUTAJ   przed jego dodaniem  odpowiecie na  cztery drobne pytania.  Na pewno sobie z nimi poradzicie!  Świetny pomysł, prawda? Nie mogę się już doczekać Waszych romantycznych wersji Calvin Klein Eternity Now, bo każda  z nich to dla mnie wielka inspiracja!:)
 
JAK ZACZĘŁA SIĘ NASZA MIŁOŚĆ W MAROKU.

Kochani wasze zdjęcia są cudowne! Ciężko było mi wybrać tylko trzy pary, dlatego dziękuje Wam za wszystkie zgłoszenia.  Oto  zwycięzcy:   @kejtmejd, @taliekleinn, @grochovvsky_official
gotowe