ONE NIGHT IN  BANGKOK X SAMSUNG

Tym razem przenosimy się do Tajlandii i kolorowego Bankoku, w którym jak wiecie ostatnio spędziłam trochę czasu! Nareszcie mam chwilę, żeby pokazać Wam szalony czas, który spędziłam będąc w  Bangkoku! Ci z Was którzy obserwują mnie na bieżąco na snapchacie czy instagramie wiedzą, że to miasto nigdy nie śpi a wokół mnie tak dużo się dzieje. Staram się cały czas być z Wami w kontakcie, nawet jeśli wyjeżdżam w kolejne miejsca i trochę ciężej z internetem. Ułatwia mi to zdecydowanie kilka gadżetów SAMSUNG idealnych dla każdej dziewczyny, które zabrałam ze sobą w tą podróż i o których chciałam Wam dziś opowiedzieć : telefon Samsung S6, przede wszystkim do robienie genialnych zdjęć i nagrywania dla Was snapków, smartwach, do stałego kontaktu z Wami i  słuchawki bezprzewodowe Level, do słuchania muzyki. Ludzie w Bankoku żyją tutaj tak szybko!  Prawdziwe życie zaczyna się tutaj tak naprawdę nocą, bo rano jest zbyt gorąco i parnie. Dlatego we wspólną podróż tuk tukiem po głośnym Bankoku zabieram Was właśnie o tej porze.
047

SMARTWACH GEARS2 Samsung.

Nareszcie mogłam przetestować, jak w praktyce działa, czy faktycznie jest niezbędną rzeczą, czy tylko nowym kaprysem i po prostu modnym gadżetem. Wiedziałam, że w niektórych miejscach kontakt z Wami może być utrudniony. Nie zawsze mogę wyciągnąć telefon z torebki, np jadąc metrem, by sprawdzić maile czy  komentarze od Was. A dzięki smartwachowi, wszystkie notyfikacje i wiadomości przychodzą mi na bieżąco. Mogę bez problemu wysyłać i odbierać  wiadomości, sprawdzać pocztę  albo ustawić tryb sportowy Nike + Running, który wykorzystałam podczas maratonu w Bangkoku.  Fajna i przydatna funkcja to aplikacja S health i mierzenie kroków podczas całodziennego zwiedzania po mieście. Byliśmy w szoku, gdy widzieliśmy, że np jednego dnia, zwiedzając świątynie przeszliśmy ok 17km. Do tego jest bardzo lekki i łatwy w obsłudze, dzięki obrotowemu pierścieniu. A jego piękny design i wymieniane paski sprawiały, że pasował mi do każdej stylizacji! Jedyne czego żałuje to fakt, że nie jest wodooporny i nie można nim kręcić snapków (haha). Ale to na pewno idealny gadżet dla ludzi, którzy tak jak ja, potrzebują go do stałego kontaktu “ze światem”.
041

Telefon SAMSUNG GALAXY S6 edge +

Jest całkiem spory, więc jak dla mnie idealny do pracy, czytania meili i przeglądania zdjęć na Instagramie. Ma prawie 6 cali, ale dzięki zakrzywionym krawędziom idealnie można trzymać go w kobiecej dłoni bez obaw, że upadnie. Ale oczywiście najważniejszą funkcją dla mnie był super szybki aparat, który robi rewelacyjne zdjęcia i nagrywa filmiki. To właśnie dzięki niemu mogłam być z Wami na bieżąco na Instagramie czy Snapchacie. Do tego bardzo ważna funkcja, zwłaszcza w podróży : ładowanie baterii 100% trwa jedyne 120 min. Miłą niespodzianką jest lusterko na tylnej obudowie telefonu. Ach taki mały kobiecy akcent.
092

Level On Wireless Pro

Bezprzewodowe słuchawki, sprawdzały się idalnie na długich trasach. W samolocie wyciszały szumy dookoła, a podczas dłuższych przejazdów np. w podróży pociągiem z Tajlandii do Kambodży, mogłam swobodnie zająć swoją głowę muzyką. Zakładałam je wtedy, włączałąm ulubioną muzykę w telefonie,albo w smartwachu i zapominam o całym świecie. Takie chwile motywują mnie też do dalszego działania i dają energię na kolejne pasje i marzenia.  Do tego.. umówmy się słuchawki, są świetnie zaprojektowanym gadżetem, który uzupełnia też fajnie stylizacje.
032
Przede mną kolejne podróże i kolejne wyzwania, a te gadżety na pewno ułatwią mi nieco życie 🙂
Każdą z tych rzeczy dostępna jest tutaj:
Smartwatch Gear S2 | Telefon GALAXY S6 edge + | Level On Wireless Pro
 
019
008006 101 male
 
 
022024036043045
076
069067032
055072049047
051
041064074075081
085082086091093
002105
ACCESORIES : SAMSUNG PHONE: SAMSUNG S6 TSHIRT SUPERDRY SHORT MOHITO ESPADRYLE DZADZU SUNGLASSES ZEROUV