CHRISTMAS GUIDE WITH TK MAXX

Święta, Święta idą tuż tuż. To już naprawdę ostatni dzwonek na prezenty! Ja np. jeszcze nie mam wszystkich 🙂 Dlatego dziś przygotowałam mały przewodnik, dla tych, którzy tak jak ja jeszcze nie mają gotowych prezentów. Oczywiście w sklepach tłumy, bo takich ludzi jest cała masa. Dlatego dziś zrobiłam dla Was mały przewodnik zakupowy po TK Maxx, bo uważam, że to sklep w którym znajdziecie wszystko. Do tego jest to bardzo stylowe i w naprawdę fajnych cenach, nawet do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Często możecie znaleźć wśród ubrań jakieś prawdziwe perełki znanych firm, w niskiej cenie. Wybór jest ogromny, dlatego przedstawiam moje typy DLA NIEJ, DLA NIEGO oraz DLA DZIECKA. To jakby oczywiste, ale….
Już prawie każdy z nas pamięta o tym, żeby wesprzeć świąteczną paczką tych najuboższych, zwłaszcza dzieci, które tak strasznie czekają na świąteczne prezenty. Kogo jeszcze możemy obdarować miłym świątecznym gestem?
Drukowanie

“Być może nie są Ci najbliżsi,ale mieszkają najbliżej”. Zobaczcie kampanię TK Maxx #DlaKochanegoSasiada, naprawdę daje do myślenia www. TK Maxx postanowił w tym roku, na celebrację naszych sąsiedzkich stosunków. Ilu z nas często nie ma pojęcia kto jest naszym sąsiadem? W obecnym mieszkaniu mieszkam już ponad 2,5 roku i wiecie co? Nie znam żadnego sąsiada! Z nikim nie rozmawiam, niektórym się kłaniam, nikogo nie znam! To straszne! Przypominają mi się te wszystkie amerykańskie filmy, gdzie do nowo wprowadzonej osoby, sąsiedzi  przychodzą z szarlotką. U nas mam wrażenia, takich inicjatyw w ogóle nie ma. Fajnie, że TK Maxx o tym pomyślał i ja również przyłączam się do tej inicjatywy. Kupując prezenty pamiętajmy też o “kochanym sąsiedzie”. Może to samotna osoba, dla której taki gest znaczy wiele? Mały drobiazg, czekoladki ciasteczka, mała bombka… czy po prostu życzenia. To znaczy więcej niż Ci się wydaje. Dobro wraca, pamiętaj o tym!Drukowanie

Sprawdź, gdzie w Twoim mieście znajdziesz sklep TK Maxx

male