TRAVEL WITH US : BRAZYLIA

TRAVEL WITH US… czyli nowy dział na blogu. Zakładka w której znajdziecie szczegóły wszystkich naszych wyjazdów  z Hollycow, które organizujemy z Markiem w tym roku. Zainteresowanie naszymi podróżami przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Dlatego postanowiliśmy przygotować od razu cały plan podróży na najbliższy rok.Strasznie nam miło, że tak licznie chcecie dołączyć do naszych wypraw. A to, że aż cztery pary chcą z nami ruszyć w podróż poślubną jest miodem na nasze serce i po prostu prawdziwym hitem! Mam nadzieję,że nie zawiedziemy Waszych oczekiwań i będziecie się się świetnie bawić na naszych wyjazdach.
Często pytacie kto może dołączyć do naszej wyprawy i jakie trzeba spełniać oczekiwania?
Odpowiedź : Tak naprawdę każdy. Oczywiście wskazane, żeby towarzysze naszej podróży byli mile nastawieni do świata i ludzi i nie konfliktowi. A my gwarantujemy, że każdy wyjazd będzie dla Was niezapomnianą przygodą życia! Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń. Jeśli jesteś singlem lub Twoim znajomym ciężko się zmobilizować,żeby gdzieś jechać i nie masz z kim się wybrać, nie martw się. 80% osób, które ruszają z nami w podróż ma podobnie 🙂 Zawsze podróżujemy grupą a później i tak czujemy się jak jedna wielka rodzina! Filmy z naszych podróży możecie zobaczyć tutaj.

whatannawears travel IMG_5258_1IMG_3384male

IMG_5429_web IMG_5639_webfot. Justyna Gieleta

(null)

EKSCYTUJĄCA BRAZYLIA.
Nasz podróżniczy sezon na 2016 zapowiada się naprawdę fantastycznie. Więc jeśli zawsze marzyliście o ekscytującej podróży to zapraszamy Was już dzisiaj do przejrzenia naszej podróżniczej oferty. Rok zaczynamy od ekscytującej Brazylii. Zobaczenie karnawału w Rio de Janeiro było zawsze moim marzeniem. Twoim też? Teraz masz okazję go zobaczyć. Nie odkładaj swoich marzeń na później 😉 Kiedy ostatni raz robiłaś coś pierwszy raz?

1_000_ARP3440477samba-school-in-rio-de-janeiro-1435846487-n9Ho-facebook@2x
TOPSHOTS A reveler of the Gavioes da Fiel samba school performs during the second night of carnival parade at the Sambadrome in Sao Paulo, Brazil on March 1, 2014. Gavioes da Fiel's theme for this year's carnival is an homage to Brazilian former football star Ronaldo. AFP PHOTO / NELSON ALMEIDANELSON ALMEIDA/AFP/Getty Images
karnawal-w-rio_img_d0e6a593a720ad274e90229546113508_800_0_0_0_0_0_ffffff_0_4dc82 Karnawał-w-Rio
Oczywiście nasz wyjazd to nie tylko nieprawdopodobnie kolorowy karnawał w Rio, ale też słynna figura Jezusa, wielkie i głośne Sao Paulo czy wypoczynek na przepięknych brazylijskich plażach np Copacabana.
wpid-goracy_karnawal_w_rio_de_janeiro-825x510 Rio de Janeiro
Statue-of-Jesus-Christ-The-Redeemer-Rio-de-Janeiro-Brazil IMG_4822_t
 

BRAZYLIA luty 2016

Termin: 10-21.02.2016
Brazylia to ogromny kraj, który trudno zwiedzić za jednym razem. Dlatego zdecydowaliśmy się na realizacje programu, który da Wam możliwość  poznania kraju z bliska, ale pozwali również na odpoczynek na najpiękniejszych plażach np. na słynnej Copacabanie. Proponujemy idealną kombinację, która obejmuje 3 noce w Sao Paulo – największym mieście Ameryki Południowej, 3 noce w Rio De Janeiro – w szczycie karnawałowego szaleństwa, połączonym z udziałem w Paradzie Mistrzów Karnawału na Sambodromie, oraz 5 nocy na rajskiej wyspie Ilhabela.
Na ten wyjazd zostały nam ostatnie 2 miejsca!
Istnieje możliwość dolotu z dowolnego miejsca na świecie. Jeśli nie mieszkacie w Polsce nie martwcie się tym, ostatnio jedna z naszych uczestniczek leciała na Bali z Chicaco przez Tokio. Oczywiście pomożemy Wam znaleźć najtańszy bilet.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM PODRÓŻY znajdziecie tutaj.

brazylia 2016 1200

PLAN PODROŻY NA 2016 ROK

Styczeń – Run&Travel
Marrakech Marathon & Half Marathon
LutyBrazylia São Paulo, Rio de Janeiro
Marzec –
1.African Road Trip (Maroko-Sahara Zachodnia,Senegal, Gambia)
2.Tajlandia + Kambodza
KwiecieńTajlandia + Kambodza
Majmajówka Na Bali
Czerwiec – Bali
Lipiec –Bali
SierpieńZanzibar/Tanzania opcjonalnie Kilimanjaro
Wrzesień American Road Trip busami po Californi, Nevadzie, Arizona i Meksyk
Październik / Listopad
1.Tajlandia + Kambodza
2.Bali

Grudzień –Sylwester na Bali