TAJLANDIA / KAMBODŻA 2016

Nie wiem czy wiecie, ale odwiedzenie Tajlandii to było jedno z moich większych podróżniczych marzeń tamtego roku. Bardzo się cieszę, że mogłam odhaczyć ten punkt z mojej bucketlist. Podczas podróży do Tajlandii oraz Kambodży miałam okazję próbować wielu nowych rzeczy. Pierwszy raz w życiu jadłam tamtejsze przysmaki czyli np. robaki, odwiedziłam tętniący życiem Bangkok czy spacerowałam po pięknych Kambodżańskich plażach. Jeśli taki wyjazd jest również waszym marzeniem to zapraszam Was do zapoznania się z naszą marcową ofertą <3
Podróż rozpoczynacie 31.03 lub 1.04 w zależności od godziny Waszego wylotu z Warszawy.
PRZELOT:
Przelot kupujecie we własnym zakresie, z naszej strony możecie liczyć na pełne wsparcie przy wyszukiwaniu najtańszych połączeń z Polski lub innych kierunków (np. Berlin, Londyn etc.) Posiadamy sprawdzone narzędzia do wyszukiwania lotów. W sytuacji gdy nie chcecie kupić biletu samemu z jakichkolwiek względów możecie również nas nas liczyć, wtedy do ceny biletu doliczamy jednak opłatę serwisową w wysokości 25 euro. Średnie ceny na loty do Bangkoku oscylują w okolicach 1500-2000 PLN, czasem jednak trafiają się promocje i można kupić bilet w cenie niższej, nawet o kilkaset złotych. Trzymamy rękę na pulsie i jeśli tylko pojawią się sensowne promocje poinformujemy Was.
 
ODWIEDZANE MIEJSCA
Bangkok – tego miasta nie trzeba przedstawiać nikomu, prężna i dynamiczna metropolia, pełna nieprawdopodobnych miejsc i ludzi.
Siem Reap – miasto tuż obok legendarnego kompleksu świątyń Angkor Wat, prężnie rozwijający się ośrodek turystyczny.
Sihanoukville – to tam leżą najpiękniejsze plaże Kambodży, m.in. Otres Beach, niewątpliwe Kambodża ustępuje Tajlandii rozwojem infrastruktury, ośrodki turystyczne przy Otres Beach dopiero zaczynają powstawać, mimo wszystko warto odwiedzić te rejony.
Koh Chang – druga po Phuket, największa wyspa Tajlandii, w przeciwieństwie do zurbanizowanego Phuket, Koh Chang jest dziewicza, 80 procent wyspy to park Narodowy, cywilizacja istnieje tylko na wybrzeżu, nie ma wielkich resortów, atmosfera bardzo spokojna i Sielsk, a pobliskie wyspy Koh Maak i Koh Kood kusza swoją atmosferą bezludnej wyspy.
Więcej szczegółów na Holly Cow
IMG_6053
17
IMG_6129
IMG_47921
IMG_5289
IMG_68431