PEELING KAWOWY BODY BOOM W BRAZYLI

Ja już zaczęłam sezon bikini a Wy? Przygotowuje się do niego w zasadzie cały rok, przez aktywność fizyczną i odpowiednie odżywianie. Jak wiecie z uwagi na nasze wyprawy moje bikini, zakładam znacznie częściej niż tylko przez te dwa letnie miesiące w Polsce. Dlatego staram się dbać o swoje ciało regularnie choć nie jest to proste. Chcę Was zachęcić do tego samego.

_MG_0029male_MG_0056male

Moja skóra podczas ciągłego przebywania na słońcu narażona jest na wysuszanie się. Dlatego często sięgam po peeling, jak wiecie już jakiś czas temu zaczęłam używać  peeling kawowy  Body Boom, dzięki któremu naturalnie mogę pozbyć się zbędnego naskórka. Muszę przyznać, że bardzo spodobał mi się również ich skład: witamina E, olej migdałowy, arganowy czy sól jeziorowa. Niewątpliwą zaletą jest duży wybór zapachów oraz fakt, że Body Boom pomaga zwalczać cellulit.

_MG_7689male _MG_9777male_MG_9780male

Peeling kawowy po raz pierwszy zabrałam ze sobą w podróż na Zanzibar i spisał się znakomicie. Przed samym ślubne pięknie wygładził mi skórę. Nie ukrywam, że jednym z powodów dla którego zabieram go na wakacje jest fakt, że nie muszę sprzątać w swojej łazience. Hihi, smaruje się nim na plaży, czekam, a potem po prostu wskakuje do wody. A ile przy tym frajdy…

_MG_7767male_MG_7759male _MG_7854amale _MG_9700male _MG_9702male
_MG_7747amale_MG_9871male_MG_9741male

Na koniec mam dla Was miłą niespodziankę,  kod rabatowy -20% o treści “bikinibodyboom”. Koniecznie musicie go przetestować! To wyboru oprócz tradycyjnej kawy, macie jeszcze zapach kokosa, truskawki czy grejfrutka. Wszystkie dostępne są tutaj.

_MG_9984amale
_MG_9992male_MG_9998male_MG_0073male

PHOTO & HAIR EWELINA GRALAK

NECKLACES APART

BIKINI – from BALI
BAG- from THAILAND