PIĘKNA OPALENIZNA Z DIEGO DALLA PALMA

Od kilku tygodni jestem w podróży w krajach, gdzie codziennie jestem narażona na silne promieniowanie słoneczne. Pytacie jak zadbać o skórę jakich kosmetyków używać, żeby mieć piękną opaleniznę która będzie się nam trzymać kilka tygodni. Ja już się nauczyłam, że nie warto nie stosować filtrów i opalać się pierwszego dnia na “raczka”. Jeśli zastosujemy się do kilku zasad, możemy mieć piękną, zdrową opaleniznę nawet kilka tygodni po wakacjach czy urlopie. Z racji moich częstych podróży, temat opalania jest mi bardzo bliski.  Już się nauczyłam, że jeśli posmaruje się nawet wysokim filtrem, nie wyklucza on pięknej opalenizny. A wiem, że część z Was boi się tego, że wróci blada z wakacji i nie używa kremów ochronnych. Chce Was zachęcić do intensywnej pielęgnacji skóry zarówno przed jak i po opalaniem. Mam dla Was kilka prostych zasad, które warto przestrzegać zanim zaczniemy się opalać.

diego

1.Zrezygnuj ze słońca w godzinach największego nasłonecznienia, czyli między 11 a 16.

2. Chroń swoją głowę przed ostrym słońcem. Ja uwielbiam wszelkiego rodzaju chusty, gdy jestem w Afryce cały czas je noszę.

3. Zakładaj okulary przeciwsłoneczne, zwłaszcza jeśli jesteś alergikiem. Poza tym okulary słoneczne chronią twoje oczy przed szkodliwym działaniem ostrego światła a do tego są modnym dodatkiem.

4. Zawsze miej ze sobą butelkę wody. Uzupełniaj płyny nawet, gdy nie czujesz pragnienia. Jeśli lubisz soki, to wybieraj raczej warzywne, z większą ilością potasu i magnezu, np. buraczany lub pomidorowy

5. Wybieraj przewiewne materiały najlepiej naturalne w jasnym kolorze.

6. W szczególnie upalne dni odżywiaj się lekko. Natomiast nie odmawiaj sobie lodowych sorbetów.

7. NAJWAŻNIEJSZE! Zabezpieczaj się odpowiednimi preparatami z filtrem, dokładnie nasmaruj całe ciało szczególnie twarz. Używaj preparatów wodoodpornych. Pamiętaj,że będą w wodzie również się opalasz! Jakie preparaty używać?

Ja podczas swojej balijskiej podróży postanowiłam przetestować produkty firmy Diego Dalla Palma Professional. Wcześniej nie miałam przyjemności ich testować.

IMG_5529male

Do tej pory uważano, że aby uchronić się przed negatywnymi skutkami ekspozycji słonecznej, należy używać filtrów ochronnych. Marka Diego Dalla Palma Professional postanowiła wykorzystać promieniowanie słoneczne, aby zwiększyć ochronę. Linia kosmetyków Diego Dalla Palma SUN to ochrona przeciwsłoneczna na najwyższym poziomie. Preparaty zarówno chronią skórę przed szkodliwym promieniowaniem, jak i intensywnie ją pielęgnują.

IMG_5557male

SUN to anty-starzeniowa pielęgnacja słoneczna o globalnym działaniu. Bazuje na rezultatach najnowszych badań nad foto-starzeniem i foto-ochroną, by zapewnić ochronę przed UVA, UVB i IR oraz zachować naturalne piękno skóry. Idealna dla złotej opalenizny oraz pięknej, wzmocnionej i nawodnionej skóry. Opalenizna przychodzi może i później, ale za to jest pięknego brązowego koloru.

before&after

IMG_5594male

PRZED OPALANIEM

Nawilżające mleczko do ciała w spray’u SPF 20

Łatwe, szybkie i bezpieczne do aplikowania dzięki specjalnemu dozownikowi, który uwielbiam. Konsystencja pianki jest bardzo przyjemna dla skór. Idealny dla tych, którzy szukają produktu chroniącego przed promieniowaniem, łatwego do aplikowania. Bardzo szybko jest wchłaniany i chroni przed foto-starzeniem. Konsystencja anty-piaskowa, odpowiednia także dla tych, którzy uprawiają sport na plaży. Ekologiczny rozpylacz nie zanieczyszcza środowiska.

IMG_5551male

IMG_5461male

Odświeżająca woda przyspieszająca opalanie

Stosujemy ją w trakcie opalania a przyjemna mgiełka ochładza nasze ciało. Dzięki zawartości aktywatora naturalnej produkcji melaniny jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą zapewnić swojej skórze intensywną i długotrwałą opaleniznę. Dodatkowo przynosi przyjemne uczucie odświeżenia i nawodnienia skóry. Nadaje promienny wygląd.

IMG_5368male

Sztyft ochronny na miejsca wrażliwe SPF50+Sensitive

Możemy go wrzucić do torebki, zajmuje bardzo mało miejsca i chroni najważniejsze partie ciała. Przeznaczony na najbardziej wrażliwe miejsca (nos, usta, oczy, piersi), miejscowo chroni również pieprzyki, blizny, znamiona i tatuaży. Mieszanka naturalnych olejów i wosków tworzy na skórze skuteczną i wodoszczelną barierę, ochronę przed światłem słonecznym, wiatrem i solą. Idealny dla sportowców. NIE UCZULA !

diego2

Protective cream SPF30 face – body

Dzięki zaawansowanej ochronie UVA-UVB-IR oraz innowacyjnej Fotodynamicznej Ochronie Słonecznej, zapewnia „aktywną” ochronę przed światłem słonecznym, zapobiega uszkodzeniom włókien kolagenu, włókien elastyny i DNA komórek. Odpowiedni dla najbardziej wrażliwej skór ylub w przypadku długiego pobytu na słońcu. WODOODPORNY.

IMG_5568male

IMG_5591male

 
IMG_5614male

pocztowka2

PO OPALANIU

Nawilżające mleczko po opalaniu

Kiedyś dbałam o skórę tylko podczas opalania a teraz wiem, że warto się nią zaopiekować również po. Teraz używam mleczka, które naprawia i nawadnia skórę uszkodzoną przez słońce, dzięki działaniu śluzu ślimaka oraz obecności odżywczego, organicznego oleju arganowego oraz olejom z acai i Buriti. Krem ten zapewnia zregenerowaną i nawodnioną skórę, przywraca świeżość i dobre samopoczucie oraz jest doskonałym ukojeniem po kąpieli słonecznej.

pocztowka1

IMG_5603male

SWIMSUIT H.M.B.D