MY TRAVEL MUG

Kochani jestem gadżeciarą ! To oficjalne. W domu mam pełno pamiątek z podróży, ozdób, magnesów które zresztą zbieram. Uwielbiam personalizowane przedmioty a jak bym mogła to w całym domu wisiałyby plakaty z cytatami. Z tego też względu zdecydowałam się na stworzenie z marką My Mug  krótkiej serii moich unikatowych kubeczków. Jak wiecie najwięcej przyjemności czerpię z podróży. Dlatego chciałam pozostawić na moich mugach unikatowy ślad z moich wyjazdów. Wybrałam swoje ulubione sentencję, które mnie inspirują i motywują abyście i wy mogły z nich korzystać rano przy kawie. Taka codzienna dawka motywacji i kop energii od rana. Uwielbiam dzielić się z Wami moim doświadczenie a teraz nie pozwolę Wam o sobie zapomnieć nawet na momencik 😉

kubek1
IMG_1721_male

KUBEK MOMENTS – CENA 30 ZŁ

Na pewno już zauważyliście, że jestem zwolenniczką celebrowania nawet tych najzwyklejszych czynności. Poranną herbatę czy kawę można zmienić w bardzo mile spędzone chwile. Tak rozpoczęty poranek napędza nas na cały dzień. Duże znaczenie ma dla mnie to czym się otaczam, kocham piękne przedmioty. Mam kilka swoich ulubionych świeczek i tak samo jest z kubkami czy miseczkami.

IMG_1730_male

IMG_1746_male

mtlife

IMG_1791_male

KUBEK LIFE – 30 ZŁ

Musze się przyznać, że ręcznie malowane kubeczki My Mug pokochałam od razu. Unikalne wzory, wysoka jakości i biała porcelana to to co lubię. Mug jest doskonały, aby Cię rozgrzać o poranku, gdy pijesz ulubioną kawę oraz zrelaksować wieczorem przy herbacie. Napisy projektowane są z dużą starannością, później nanoszone są ręcznie na kubeczki używając farb do porcelany, które mają wysoką odporność na ścieranie, dzięki czemu nie musimy rezygnować z wygody używania zmywarki czy kuchenki mikrofalowej. Mugi mogą się delikatnie różnić między sobą, co sprawia, ze każda sztuka jest unikatowa.

IMG_1801_male
justgirl

KUBEK GIRL – 30 ZŁ

IMG_1849_male
IMG_1855_male

IMG_1860_male

IMG_1874_male