LEMONIADA NA 2 SPOSOBY – BRITA FILL&ENJOY FUN

Dzisiaj chciałam się z Wami podzielić moim ostatnim ważnym projektem dla BRITA! Ważnym, bo wiecie jak istotny jest dla mnie zdrowy tryb życia, ale też ekologia. Dlatego zdecydowałam się wziąć udział w tej kampanii. Pod nazwą BRITA kryją się produkty (dzbanek i butelka), które filtrują wodę. Są wręcz idealne do mojego trybu życia. Przygotowałam dla Was dwa przepisy na lemoniadę (dla mnie jest pycha!) i… konkurs, w którym możecie wygrać wspólne zakupy ze mną o wartości 1000 zł! Strasznie się cieszę na tę okoliczność i nie mogę się już doczekać!

W końcu czuję, że nadszedł czas na powrót do przepisów kulinarnych. Niestety ostatnio nie miałam go zbyt wiele, dlatego nie gotowałam w domu. Dobrze wiecie, że gdy trenuję to zazwyczaj wspieram się cateringami. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby od czasu do czasu przygotować coś pysznego. Dziś na rozgrzewkę mam dla Was dwa sposoby na domową lemoniadę. Jeśli nie lubicie pić samej wody, taka z dodatkami będzie dla Was idealna. Zdrowa i pyszna, a jej przygotowanie zajmuje kilka minut.
Do wyboru dwa smaki: gruszkowo-imbirowa lub truskawka z granatem.

IMG_8155

Bazą do przygotowania moich dzisiejszych pyszności jest filtrowana woda prosto z dzbanka BRITA. Jest to świetne rozwiązanie, aby nie targać niezliczonej ilości butelek do domu. Woda przefiltrowana w Bricie jest oczyszczona z chloru oraz metali pochodzących z instalacji, takich jak ołów i miedź. Dzięki takiemu dzbankowi możemy pić nieograniczoną ilość świeżej wody. Ta opcja jest świetnym rozwiązaniem szczególnie w te upalne dni. Ja wybrałam dla siebie model Fill & Enjoy Fun w kolorze limonkowym. Nowoczesne, śmiałe wzornictwo oraz praktyczny mechanizm BRITA Swing Opener sprawiają, że to również designerski dodatek w naszej kuchni.

LEMONIADA TRUSKAWKOWA Z GRANATEM

truskawkowa
IMG_8122 IMG_8129 IMG_8132

LEMONIADA GRUSZKOWO- IMBIROWA

gruszkowa

IMG_8071 IMG_8078
IMG_8088 IMG_8040

 UWAGA – A TERAZ KONKURS!

WYGRAJ 3 x 1000 zł na zakupy ze mną! Juppi! Już się nie mogę doczekać!

Wszystkie informacje o konkursie znajdziecie tutaj.

brita konkurs 2