BEAUTY EDITORIAL FOR VIVA!

   Ciągle nie mogę w to uwierzyć! Właśnie ukazało się najnowsze wydanie magazynu Viva, a w nim, kolejna odsłona sesji zdjęciowej ze mną w roli głównej, na mojej ukochanej wyspie Bali! To dla mnie zdecydowanie bardzo duże wyróżnienie i wielka radość. To są chyba najpiękniejsze sesje w jakich miałam okazję uczestniczyć.

Poprzednim razem, zabraliśmy Was w głąb wyspy, żeby pokazać nie tylko niezwykłe miejsca, ale też wspaniałych ludzi, którzy tam żyją! Pomimo tak niezwyczajnej sytuacji, jaką jest sesja zdjęciowa, cały czas mogliśmy liczyć na ich pomoc oraz – co charakterystyczne dla Balijczyków – życzliwy uśmiech! Praca w takich warunkach to była czyta przyjemność :D.

_4742172040

_0283105003

rysunek1

rysunek2

W najnowszym wydaniu, dla odmiany pojawiła się sesja Beauty, która w całości była wykonana na plaży. Chyba ona właśnie cieszy mnie najbardziej, chociaż była najbardziej wymagająca. Oceńcie sami!

rysunek3

_3042620350

rysunek4

_4224231322

Chociaż to było tak niedawno, powoli zaczynam tęsknić za moją wsypą – spokojną, kolorową, pełną zapachów i kwiatów. Już nie mogę się doczekać!

A tymczasem – hati-hati – Viva już w kioskach!

Ps. Jak poprzednio, czekam na Wasze zdjęcia z hashtagiem #whatannawearsxVIVA 🙂

A dla przypomnienia, to dzięki tym osobom powstała ta sesja:

djęcia: Marta Wojtal
asystent fotografa: Zbyszek Szych
stylizacja: Jola Czaja
makijaż i włosy: Dasha – Daryala Nuzhnova
produkcja: Marek Warmuz / HollyCow
współpraca produkcyjna: Marek Przesmycki

modelka: Wasza Skurka