MY HOME BALI

Ostatni czas był dla mnie nieustającą podróżą. W listopadzie przebywałam na Bali wraz z uczestnikami naszych wyjazdów z Hollycow, na kilka dni wróciłam do Polski, załatwić najważniejsze spotkania, oraz ten nieszczęsny paszport o którym Wam ostatnio opowiadałam, przygotować swoją prace na najbliższe tygodnie i spakować do następnego wyjazdu. Kolejnym kierunkiem były chłodne o tej porze roku, ale wspaniałe Chiny wraz z ekipą Huaweii, a stamtąd po tygodniu wróciłam ponownie do drugiego domu – na Bali. Dosyć intensywnie, ale jeśli się dobrze wszystko zorganizuje, jest to do zrobienia. Między innymi dlatego znów tu jestem – aby odrobinę odpocząć, ale również na spokojnie zaplanować pracę i nasze wyjazdy na przyszły rok, nadrobić zaległości. Dlatego dzisiaj zabieram Was na moje Bali, zobaczcie jak mieszkam i z kim się przyjaźnie. Ryszart to nasz Hollycow’y kotek, uwielbiany przez wszystkich uczestników wyjazdu! Dorobił się nawet swojego konta na Instagramie, jego przygody możecie śledzić tutaj. Miejsca w których mieszkamy, zawsze wybieramy te jak najbliżej natury, spokojne, koło oceanu czy pól ryżowych. Wprost idealne na odpoczynek, a czasem na twórczą kreatywną pracę. Można by się tutaj zaszyć i np… napisać książkę! Ooo może nowe wyzwanie?

A na Bali gościmy kolejną świetną ekipę! Jestem bardzo szczęśliwa, że moja praca umożliwia mi poznawanie tylu wspaniałych ludzi i wspólne zwiedzanie azjatyckiego kontynentu.

img_6963maleimg_6877male
img_6908male
img_6967male
fossil smartwatch hybryda
img_6893male
fossil smartwatch hybryda
img_6911smale
img_6902male
img_6946male

Odbiegając od tematu przyjemności ciągle nie zapominam o obowiązkach, dlatego bardzo ważną kwestią jest dla mnie informacja o czasie lokalnym w Polsce. Pracując z wieloma osobami uwierzcie mi, że przebywając tysiące kilometrów od kraju zsynchronizowanie naszej pracy musi nastąpić o odpowiednich porach. Znalazłam zegarek, który ma możliwość pomiaru równoległej godziny z dwóch stref czasowych, idealne dla osób przebywających, gdzieś w innej strefie czasowej, ale ciągle pracujących w Polsce.

FOSSIL Q TAILOR HYBRID  to połączenie elegancji i klasy czasomierza z nowoczesną technologią, aż ciężko uwierzyć ,że to jest smartwach.. Fajny, skórzany pasek pasujący do wielu stylizacji, opcje alarmów, budzików, liczenia kroków, określania snu czy kalorii.


img_6955male
img_6941male

img_6960male

WATCH | FOSSIL Q TAILOR HYBRID FTW1129 , DRESS | SUGARFREE