PORANEK W BANGKOKU + ULUBIONA PIOSENKA

Poranki są naprawdę dla mnie wyjątkowe, gdy mam taką możliwość korzystam z nich w pełni.

bangkok m

Kocham je w swoim domu, gdy w ukochanej pościeli mogę cieszyć się pierwszymi promieniami słońca, ale kocham je również na Bali, gdzie budzę się w kompletnie innym świecie. Roślinność, zapachy i to ciepło, tam nie potrzebuję kawy!

https://www.danielwellington.com/pl/

Dzień często rozpoczynam od jogi, którą uwielbiam! Jednak to miejsce ze zdjęć i właśnie ten poranek był dla mnie szczególny, ponieważ jeszcze nigdy nie obudziłam się z takim widokiem…  na głośny i ruchliwy Bangkok.

bangkok3

Do tego mam ulubioną piosenkę, którą słucham od kilku dni bez przerwy i którą wiem,że też już pokochałyście, bo codziennie czytam od Was kilkadziesiąt wiadomości o ten tytuł. Podaje go tutaj, aby nie zginął.

Wstańcie, otwórzcie oczy i włączcie ten kawałek. Jestem pewna, że z nim Wasz dzień zacznie się miło!!!

MISKEYZ – DAYLIGHT ft. Hi- Ly (fdvm remix) [ posłuchasz tutaj ]

IMG_2457male

Całe, ogromne, bardzo głośne miasto, którego dźwięków w hotelowym pokoju nie było kompletnie słychać, a można było podziwiać widok całego miasta. Pokój w hotelu mieliśmy na bardzo wysokim piętrze, więc całość robiła zapierający dech w piersiach wrażenie.

W tej ciszy i z tym oknem mogłabym siedzieć cały dzień!

Daniel Wellington

W tych momentach czas staje w miejscu, ale we wszystkich innych chwilach lubię mieć nad nim kontrolę… Do moich już kultowych bransoletek dobrałam czarny zegarek Daniel Wellington ze złotymi elementami.

Pamiętajcie, że mam dla Was KOD ZNIŻKOWY! Może przyda się przed Świętami!

Rozdaję kody! Specjalnie dla Was na hasło ‘ANIA’ mam -15% zniżki na zegarki na www.Danielwellington.com/pl 

IMG_2542

WATCH | DANIEL WELLINGTON