PODRÓŻY CIĄG DALSZY, GDZIE DALEJ?

Nowy rok zbliża się wielkimi krokami, podsumowuję rok 2017 i już myślę, gdzie można by podziać się w 2018…

IMG_8323

Where Anna Travels, to chyba moje drugie imię? 🙂 

Przygotowałam ten wpis wprawdzie trochę wcześniej, dziś o tej godzinie chyba już jestem sporo metrów nad poziom morza wyżej…

IMG_9017

 Ten rok był wyjątkowo ciekawy, wiele się działo, odwiedziłam miejsca mi znane i te nie, nie mówię jeszcze STOP i już planuję podróże nadchodzącego roku. Z pewnością na wiele z nich nie będę miała pełnego wpływu, ale kilka z nich mogę samodzielnie zaplanować z wyprzedzeniem.

IMG_8318

SMARTWATCH | MICHAEL KORS ACCESS

#MichaelKors #AccessItAll #ZegarkiCentrum #FossilPoland

Ja, jak i Marek, spokojnie “zalepiamy” paszport na przestrzeni roku, dwóch lat. Każda pieczątka, każda naklejka jest dla mnie wyjątkowym momentem. To właśnie kolejna przygoda!

IMG_8993

O ironio to właśnie często “walka z czasem” – kilka godzin na przepakowanie się z kilkunastogodzinnego lotu, odprawa na lotnisku, kolejny termin, przynoszą nam upragnione chwile wytchnienia.

IMG_9023

Myślę, że w ciągu ostatnich wydarzeń i intensywnego czasu podróży kilka razy zdarzyło mi się nie kojarzyć, w której strefie czasowej jestem. 🙂 Technologiczne cudeńka i ich intuicja często stawiają mnie właśnie na nogi!

IMG_8306

Kocham gromadzić wspomnienia i przygody garściami, aby w przyszłości otworzyć niekończącą się księgę opowieści, dlatego w przyszłym roku postaram się zgromadzić kilka chwil, podróży totalnie dla siebie, odpoczynku i rozwoju.

IMG_9027

Gdzie poniesie mnie “moja mapka” ? Na pewno na początku roku do Maroko, razem z Hollycow przeżyjemy African Road Trip, ale nie zapomnę również o Bali. Co dalej? To przyniesie czas! Ja już nie mogę się doczekać!

Może macie już zaplanowane jakieś podróże w 2018 roku? Jakieś wydarzenie, do którego odkreślacie już dni w kalendarzu? Koniecznie się tym ze mną podzielcie! 🙂