MY BEAUTY TIPS

Be your own kind of beautiful…

IMG_0795-2

Po wyprawie w końcu mam chwilę na upragnioną regenerację w domu. Lubię dbać o siebie od zewnątrz i od wewnątrz. Kosmetyki i pielęgnacyjne zabiegi są dla mnie równie ważne jak aktywność fizyczna.

JPEG image-DFA771F4D438-4-tile

A suplementacja? Skąd te moje włosy i (prawie) gładka cera? Jakaś super suplementacja czy jednak geny? Może to słońce i radość życia? Być może to wszystkie składowe…

Bardzo często dostaję właśnie od Was pytania dotyczące mojej diety czy suplementacji. To już na pewno wiecie, że bardzo lubię pić mini soki z imbiru, cytryny, kurkumy i pieprzu cayenne. To takie podręczne dawki zdrowia.

IMG_0808-2

Po ciąży sięgnęłam też po kolagen w płynie Doppelherz, aby pomóc mojej skórze w poprawie jędrności i elastyczności. Nic nie chcę mówić, ale chyba małymi kroczkami do przodu… Małe “szociki”, czyli kolagenowe ampułki mam zawsze ze sobą w torebce czy w bagażu. Wypijam jedną dziennie – wygląda na to, że działa!

Pytacie mnie też, co robię z włosami, że są bardzo długie i w tak dobrej formie – wygląda na to, że to też ma na to wpływ. Są w tej chwili bardzo gęste!

Processed with VSCO with c4 preset

Po co stosuję te ampułki? Przy intensywnym życiu i częstych podróżach bardzo zależy mi na dobrym samopoczuciu i zdrowej skórze. Kolagen w płynie to dla mnie gotowa, podręczna dawka “kobiecych” witamin.

Jest tu witamina E, zwana witaminą młodości, która chroni skórę przed wolnymi rodnikami – głównymi winowajcami starzenia się cery. Jest miedź, która utrzymuje prawidłowy poziom pigmentacji – żegnajcie, postarzające przebarwienia! Jest witamina A, związek z grupy retinoidów, znanych ze zbawiennego wpływu na skórę. Witamina C wspomaga produkcję kolagenu – mega ważnego składnika tkanki łącznej. Jego brak skazuje nas na zmarszczki i utratę elastyczności skóry. A to jeszcze nie wszystko – mój suplement zawiera opatentowany składnik VERISOL, czyli bioaktywne peptydy kolagenowe, które od wewnątrz wspomagają zdrowie, piękno i młody wygląd skóry.

IMG_0810

Może miałyście już okazję spróbować tych ampułek? Czy może macie jakieś swoje sprawdzone beauty sposoby? Piszcie, z chęcią skorzystam(y)!