la millou x whatannawears

Jak często powtarzacie swoim dzieciom, że je kochacie? Czy mówisz to wystarczająco często? Spontanicznie? Chciałabym aby ta kolekcja oprócz “ładnego wyglądu” niosła za sobą przesłanie okazywania uczuć, stąd jej nazwa “I love you to the moon and back”! Okazując miłość, przytulając, mówiąc “Kocham Cię” od małego budujemy w dziecku pewność siebie i budujemy relację opartą na szacunku. Dzieci odbierają świat zupełnie inaczej niż dorośli, w początkowym okresie życia nie potrafią oceniać, wartościować, przykładać uwagi – tego uczą się dopiero w miarę dojrzewania. Dlatego WSZELKIE przejawy miłości, wyrażone w gestach i słowach, są dla nich bezcenne, ponieważ uczą się dzięki nimi wchodzić w zdrowe relacje z innymi osobami. Odpowiedzcie sobie na pytanie ile razy dziennie udaje Wam się okazać uczucia wobec swoich dzieci, w pędzie dnia i codzienności, często negatywnych emocji (#momlife) może nam to umknąć! Jednak ja z tego miejsca chciałabym Was prosić o zatrzymanie się i podczas najwolniejszego momentu dnia – poranka czy wieczora – pamiętać o tym!

Dlatego też ta kolekcja jest mi tak bliska, chciałabym aby niosła za sobą przesłanie dzielenia się miłością! Więc I LOVE YOU TO THE MOON AND BACK! Poniżej znajdziecie zdjęcia z sesji promocyjnej LaMillou x WhatAnnaWears! Dedykuję tę kolekcję mojej córeczce – Melody, z wielką miłością.

Poniżej moje ulubione elementy z kolekcji, wybrałam produkty różne cenowo, które możecie kupić swojemu przedszkoladowi, na baby shower przyjaciółki, narodziny nowego członka rodziny czy też dla siebie! To kolekcja dla małych i dużych 🙂

Kura Babci Dany – multifukcyjna, dla kobiet w ciąży i dzieci – ja osobiście uwielbiam na niej spać! Przydała mi się też do karmienia 🙂


Torba dla mam, z miejscem na butelki, pieluszki i kosmetyczkę! Koniec koszmaru z brakiem miejsca i ułożeniem rzeczy dla dziecka i Ciebie!


Pościel, chyba mój ulubiony element, jest tak miękka i piękna, że samo leżenie w niej sprawia mi radość!

I kilka nowości na sezon wiosna/lato!

Oznaczajcie mnie na instagramie @WhatAnnaWears i @LaMillou w zdjęciach z kolekcji, nie mogę się doczekać!