HAPPY WOMEN’S DAY

8 marca 2016

Dziewczyny dzisiejszy dzień nie powinien być żadnym wyjątkiem a jedynie momentem w którym trochę bardziej skupiacie uwagę na sobie. Dlatego jak tylko mogę staram się Wam przekazać, że powinnyśmy dbać o siebie każdego dnia. Dzień Kobiet powinien być dla nas cały rok. Domyślam się, że nie łatwo o tym pamiętać, gdy jesteśmy ciągłym biegu. Praca, rodzina, obowiązki a gdzie w tym wszystkim znaleźć czas dla siebie ? Mam nadzieję, że moje posty każdego dnia przypominają Wam o tym, że warto zrobić trening petardę, ugotować coś pysznego czy założyć piękną kieckę bez okazji. Życzę Wam niech ten dzień będzie początkiem czegoś nowego i tym samym dziękuje Wam za każdy wspólny dzień tutaj na What Anna Wears. Dla mnie jesteście najlepszy prezentem! Każdy Wasz komentarz, subskrypcja czy lajk to dowód na to,że doceniacie moją pracę jaką wkładam dla Was w tworzenie tego miejsca.

poziom4

poziom2

podwojne

poziom5

portret

poziom1

podwojne2

poziom6

tyl

kwiaty

buty-poziom

fot. Paweł Arczewski

BAG & WATCH & RINGS TOUS

BLOUSE  PRESKA   SKIRT FOREVER21   SHOES BADURA

Komentarze

 1. PaulinaSkorupa pisze:

  Jesteś przepiękną kobietą!

 2. Karolina pisze:

  Piszę po raz pierwszy, chociaż Twojego bloga oraz instagram śledzę od jakiegoś czasu.
  Ostatnio opowiadałam o Tobie nawet mężowi. Jestem pod wrażeniem Twoich podróży, odwagi, przebojowości, urody i wyczucia stylu. Chętnie do Ciebie zaglądam. Jesteś piękną, inteligentną dziewczyną i życzę Tobie samych sukcesów:)

  Pozdrawiam z Torunia.

  1. What Anna Wears pisze:

   Karolina, tym bardziej ten komnetarz jest dla mnie wyjątkowy jeśli to pierwszy raz. Bardzo bardzo dziękuje. To naprawdę miłe i motywujące 🙂

 3. Monika pisze:

  Zdjęcia sa prześliczne, a włosy wglądają rewelacyjnie!

  1. What Anna Wears pisze:

   Dziękuje Monika 🙂 uwielbiam warkoczyki .

 4. Pingback: bana vize ver
 5. Pingback: Sara Coul

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.