PAPROCKI & BRZOZOWSKI “CHELSEA GIRLS” JESIEŃ/ZIMA 2012/2013

10 czerwca 2012

Soho w ostatnich dniach mocno tętni życiem.W środę w modowy zagłębiu Warszawy odbył się pokaz naszego ulubionego polskiego duetu projektantów. Nowy Jork,Hotel Chelsea, niebieski neon, film Andy’ego Warola “Chelsea Girls” to inspiracje tegorocznego pokazu. Blondwłose niewiasty w perukach, dużo błysku, jak przystało na klubowe klimaty, ale też miękkie tkaniny płaszczy, które mnie, już nie pierwszy raz oczarowały. Zwłaszcza ten karmelowy i miętowy.
Aż bym się wybrała na Wiejską! W kolekcji można było odnaleźć charakterystyczne dla projektantów asymetryczne cięcia. Przynajmniej ja zawsze po nich poznaje ich kreacje. Mimo, że osobiście bardzo cenie projektantów, tym razem dla mnie była to za duża mieszanka faktur i tkanin, trochę tego, trochę tamtego, trochę too much… Oczywiście jeśli odnosimy się do całości.

A ja na pokazie? Neonowo.
————————————————————————————————————-
Soho in the last few days very full of life. On Wednesday in Warsaw’s popular fashion place the fashion show of the Polish duo of our favorite designers took place. New York, Hotel Chelsea, blue neon, Andy Warhol’s film “Chelsea Girls” were inspirations for this year’s show. Blonde-haired women in wigs, a lot of flash, fitting to a club atmosphere, but also soft cloth coats, which I am not for the first time impressed by. Especially the caramel and mint.
The collection can be found characteristic of the design asymmetrical cuts. At least I always recognize creation by them. Although personally, this time for me it was too much of mix of textures and fabrics, a little bit of this, a little bit of that, a little bit too much … Of course, if we refer to the whole.

i WAS WEARING :
Top – DIY
Clutch & Collar via Pakamera.pl
Pants – Primark
Shoes – Deezee

Komentarze

  1. Anonymous pisze:

   oponkę sobie kupię…..bajka komentarz

 1. świetne połączenie kolorów ;>

 2. Buty cudo !

  Zapraszam do siebie na konkurs 😉

  http://rockglamfashion.blogspot.com/

 3. panna natasha pisze:

  świetny outfit. Uwielbiam połączenie tych kolorów no i kołnierzyk. < 3
  podziwiam, że zasuwasz w TYCH butach ; )

 4. mmmmmniam mega kolorki, i hmmmm coraz chudziej?:>

  United Kingdom Of Fashion

 5. SweetJealousy pisze:

  ale super wyglądąłaś!
  nie moge sie nadziwic <3

  http://radiostationlove.blogspot.com/

 6. Anonymous pisze:

  co Ty masz na ryju?tragedia.

  1. Lyol a o czym konkretnie mowimy?:)

 7. Aga-Azaline pisze:

  możesz rozgłosić akcję na http://www.karmimypsiaki.pl ? wspomnij o tym w jednym z postów ale napisz go specjalnie z tej okazji :3 3 osoby to 1 posiłek dla wybranego przez ciebie psiaka … proponuję wybrać Tilę bo ma najmniej nazbieranych posiłków ma koło 300 a reszta ma ponad 500…
  http://WWW.KARMIMYPSIAKI.pl z góry bardzo dziękuję w swoim imieniu jak i imieniu zwierząt schroniska !

  PS wyglądałaś pięknie, bardzo podobają mi się takie kołnierze jaki masz na szyi … ładne spodnie <3 cały outfit bardzo mi się podoba :))

  1. Jasne, nie ma problemu zaraz wrzuce na fanpag’u:)

 8. Anonymous pisze:

  Boze jaki szkieletor z ciebie!

 9. Anonymous pisze:

  Super ta strona Pakamera dużo fajnych rzeczy tam znalazłam, a Twój kołnierzyk śliczny.

 10. Anonymous pisze:

  “co Ty masz na ryju?tragedia.” – autor nie może się poszczycić wysoką kulturą słowa, ALE… Z Twoją twarzą na tych zdjęciach na prawdę dzieje się coś niepokojącego. Jest wampiryczna, jakby zmęczona i “odcina” się od reszty. Wygląda mi to na robotę flesza, a może to środek wyrazu artystycznego, którego nie rozumiem? Nie mam na celu być złośliwą, bo śledzę Twoje poczynania od hmm 7 lat, gdy zaczynałaś w fotomodelingu na sesji w sukience w groszki i na prawdę Cię doceniam, podziwiam. Nikt jednak nie jest idealny (choć Tobie bardzo blisko), ale myślę, że mogłaś sobie podarować wrzucanie nieudanych zdjęć, skoro starasz się dążyć do perfekcji. Na drugim zdjęciu widać, że wyglądałaś dobrze, reszta niestety trochę przeraża.