TAJLANDIA / KAMBODŻA 2016

16 lutego 2016

Nie wiem czy wiecie, ale odwiedzenie Tajlandii to było jedno z moich większych podróżniczych marzeń tamtego roku. Bardzo się cieszę, że mogłam odhaczyć ten punkt z mojej bucketlist. Podczas podróży do Tajlandii oraz Kambodży miałam okazję próbować wielu nowych rzeczy. Pierwszy raz w życiu jadłam tamtejsze przysmaki czyli np. robaki, odwiedziłam tętniący życiem Bangkok czy spacerowałam po pięknych Kambodżańskich plażach. Jeśli taki wyjazd jest również waszym marzeniem to zapraszam Was do zapoznania się z naszą marcową ofertą <3

Podróż rozpoczynacie 31.03 lub 1.04 w zależności od godziny Waszego wylotu z Warszawy.

PRZELOT:

Przelot kupujecie we własnym zakresie, z naszej strony możecie liczyć na pełne wsparcie przy wyszukiwaniu najtańszych połączeń z Polski lub innych kierunków (np. Berlin, Londyn etc.) Posiadamy sprawdzone narzędzia do wyszukiwania lotów. W sytuacji gdy nie chcecie kupić biletu samemu z jakichkolwiek względów możecie również nas nas liczyć, wtedy do ceny biletu doliczamy jednak opłatę serwisową w wysokości 25 euro. Średnie ceny na loty do Bangkoku oscylują w okolicach 1500-2000 PLN, czasem jednak trafiają się promocje i można kupić bilet w cenie niższej, nawet o kilkaset złotych. Trzymamy rękę na pulsie i jeśli tylko pojawią się sensowne promocje poinformujemy Was.

 

ODWIEDZANE MIEJSCA

Bangkok – tego miasta nie trzeba przedstawiać nikomu, prężna i dynamiczna metropolia, pełna nieprawdopodobnych miejsc i ludzi.

Siem Reap – miasto tuż obok legendarnego kompleksu świątyń Angkor Wat, prężnie rozwijający się ośrodek turystyczny.

Sihanoukville – to tam leżą najpiękniejsze plaże Kambodży, m.in. Otres Beach, niewątpliwe Kambodża ustępuje Tajlandii rozwojem infrastruktury, ośrodki turystyczne przy Otres Beach dopiero zaczynają powstawać, mimo wszystko warto odwiedzić te rejony.

Koh Chang – druga po Phuket, największa wyspa Tajlandii, w przeciwieństwie do zurbanizowanego Phuket, Koh Chang jest dziewicza, 80 procent wyspy to park Narodowy, cywilizacja istnieje tylko na wybrzeżu, nie ma wielkich resortów, atmosfera bardzo spokojna i Sielsk, a pobliskie wyspy Koh Maak i Koh Kood kusza swoją atmosferą bezludnej wyspy.

Więcej szczegółów na Holly Cow

IMG_6053

17

IMG_6129

IMG_47921

IMG_5289

IMG_68431

Komentarze

 1. Monika pisze:

  Aniu, rewelacja! Pozazdrościć widoków 🙂

  1. yoflorista.blogspot.com pisze:

   Cudowne fotografie! Stylizacje jak najbardziej przemawiające do mnie… zwłaszcza ta z wiankiem na głowie i okularach z niebieskimi szkiełkami a do tego piękno natury… Bajka

 2. Monika pisze:

  Rok temu w marcu zorganizowaliśmy sobie podobny wyjazd Tajlandia i Kambodża – nawet bardzo podobna trasa 🙂 Przepiękne miejsca, pogoda, ludzie. I te widoki, rewelacja!

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.