HAIR TALK PL my new friend

Jeśli śledzicie mój profil na facebook’u na pewno zauważyliście, że moje włosy stały się jakieś “dłuższe”.
Oprócz genów, wspaniałej diety, mieszkanki ziółek i witaminek…jak to się dzisiaj mówi, to zasługa również firmy Hair Talk Pl ,
która zajmuje się metod bezpiecznego przedłużania włosów i która, ku mojej uciesze zaproponowała mi przetestowanie ich fantastycznego produktu. Przedłużanie włosów zawsze mnie odpychało. Kojarzyło mi się z widocznymi i wyczuwalnymi “zgrzewami”,oraz uczuciem ciężkości. Tym razem jestem mile zaskoczona, a nawet zachwycona moimi długimi włosami i dzięki Hair Talk nareszcie mogę pleść moje ukochane kłosy! Włosy są tak lekkie, że w zasadzie zapominam,że są.Naprawdę gorąco polecam!

Hair & Make-up: Mariola Domińska

Hair Talk Extensions. Szybko, łatwo, genialnie. Inaczej niż pozostałe metody. Hair Talk Extensions to nowa metoda przedłużania, dzięki której zaoszczędzisz czas i pieniądze. Zapomnij o złączach, tulejkach i splataniu. Hair Talk to metoda, przy której nie ma szkodliwego naciągania własnych włosów, połączenie jest ledwo wyczuwalne w dotyku, i co najważniejsze – niewidoczne!

Hair Talk Extensions to bardzo cienkie pasemka z prawie niewidocznymi łączami, dzięki którym Twoja fryzura będzie modna i awangardowa. W systemie przedłużania i zagęszczania Hair Talk stosowany jest najwyższej jakości naturalny włos indyjski.