LEOPARD VERSION OF NIGHT WALK

Te zdjęcia wywołały już niemałe zamieszanie, zanim jeszcze pojawił się ten post.
Miało być krótko,ale dyskusja,która pojawiła się na facebook’u skłoniła mnie do pewnych refleksji.
Nienawidzicie ich , ale tak naprawdę za co? Że są “trochę” inne od tych tradycyjnych butów na obcasie w których tak chętnie wybierać się na wielogodzinne marsze po mieście? Czy może za to,że wyglądają na niestabilne, niewygodne i Bóg wie co tam jeszcze. Tak w zasadzie nie moim zadaniem jest przekonywanie Was,że jest inaczej. Ani nie odpowiadanie na pytanie dlaczego takie buty zostały wyprodukowane, dlaczego  uprzykrzyły życie tym którzy chcieliby już zawsze chodzić w tych normalnych,wygodnych o których babcia nie będzie mogła powiedzieć “dziecko co Ty masz na nogach?!”.
Te buty są po prostu po to,aby cieszyć serca i oczy tych którzy tak jak ja je kochają.
Dla nich wszystkich dedykuje ten post.

Pewnie dostanie mi się jeszcze za łączenie printów. Ale kto wie, może nie wszyscy założyliby do tej stylizacji coś tak oczywistego jak czarne buty? Tak sobie oglądam te zdjęcia i kurcze dla mnie te buty są naprawdę zgrabne!
———————————————————————————————————————–
These photos have caused a lot of attention even before this post.
It was supposed to be short, but the discussion that came up on Facebook led me to some reflections.
You hate them, but really why? That they are “a little bit” different from the traditional high-heels in which so willingly I go for hours of marches through the city? Can it be that they look unstable, not comfortable, and God knows what else? So, basically, my job is not either to convince you that it is different nor to respond to the question why these shoes were produced, why made someone’s life unpleasant. Someone who wants to walk forever in these normal, comfortable shoes, whose grandmother won’t say “dear, what do you have on your feet?”.
These shoes are simply to enjoy the hearts and eyes of those who love them like me.
I dedicate this post to them.
I’m sure I will still get unpleasant comments on prints. But who knows, maybe not all of you would wear something as obvious as the black shoes? So you see these pictures and damn it for me, these shoes are really graceful!

Fot.Artur Bąk
 I WAS WEARING:
Shoes – moje ukochane Deezee
Shorts- H&M
Blouse – sh