AFRO GIRL : CELEBRITY BOOTS & KENZO GLASSES

Dzisiaj stylizacja i doskonały przykład łączenia tanich, sieciówkowych rzeczy ( całkiem przez przypadek wyszło, że cały look jest z Primarka) z droższymi dodatkami. Oprawki korekcyjne Kenzo ( mam zerówki, ale czasem lubie je zakładać jako dodatek do mojego codziennego stroju, po mimo, że mam wrażenie, że mnie trochę postarzają) oraz botki Celebrity. Wiem, że nic tak nie przekłuwa Waszego wzroku jak moje afro. Wcale sie nie dziwie, sama je uwielbiam. Ponieważ pod każdym zdjęciem przynajmniej kilkanaście razy pytacie jak je zrobić… Wiecie, że ja zawsze chetnie odpowiadam na Wasze pytania, ale przyznam szczerze, że odpowiadanie kilkadziesiąt razy na to samo pytanie może być trochę męczące.
_DSC9070copy
A więc instruktarz step by step poniżej :

Moje włosy przygotowane są przez Hair by Korzeniowska :
– Oddzielamy pasma włosów na bardzo cienkie partie
– Zakręcamy je uwaga uwaga! nie na żadne wałki, a lokówkę. Lokówka (niestety nie pamiętam jakiej jest firmy) jest bardzo bardzo cienka (grubości długopisu). Pasmo po paśmie.
-Nic nie tapirujemy, małe kędziorki same nadadzą objętości
– Na koniec spryskujemy delikatnie lakierem (naprawdę niewielka ilość albo w ogóle), jeśli chcemy uzyskać efekt sprężynek włosy zostawiamy bez rozczesywania. Natomiast jeśli zależy nam na większym afro rozczesujemy je grzebieniem.

Jak długo zajmuje przygotowanie takiej fryzury? Wbrew pozorom, nie trzeba siedzieć kilku godzin u fryzjera. Trwa to około godziny, a ostatnio udało nam się przygotować afro w rekordowo szybkim czasie 55 minut!
Mi efekt trzyma się ok 4-5 dni. Trzeba unikać oczywiście wilgoci. Powodzenia!_DSC9054copy
_DSC9063copy_DSC9129copy
_DSC9101copy _DSC9122copy
_DSC9149copy _DSC9081copy_DSC9074copy_DSC9087COPY_DSC9140copy_DSC9083copy _DSC9114copy _DSC9151copyfot. Paweł Arczewski

BOOTS | CELEBRITY , SWEATER & SKIRT & BELT | PRIMARK  ,
BAG | SOLAR , GLASSES | KENZO ,
BRANCELET | RIHANNA FOR RIVER ISLAND
NAILS | NAILS BY KORZENIOWSKA
HAIR | HAIR BY KORZENIOWSKA