PERFECT BEAUTY DAY & NATURAL MAKEUP BY MAC

Dłuuuugi weekend! Kto na niego nie czekał? Ja jeszcze nigdzie nie wyjechałam, ale to dla mnie czas nareszcie chwilowego spokoju od telefonów meili i czas na moje małe przyjemności. Ładne śniadanko do łóżka, maseczki, czas na dokładny makijaż. I o nim dzisiaj trochę, bo obiecałam już go Wam dawno. Wprawdzie nie będzie to tutorial step by step, ale to nic trudnego. Wystarczy kilka tricków i odpowiednie produkty.
IMG_7456
Moim sposobem na udany make up jest niezależnie od tego czy kosmetyk jest drogi czy tani, wklepywanie go w twarz. Albo za pomocą pędzelka albo opszków palców. Dobre zmatowienie i …. mój ostatni hit rozświetlacz w kamieniu MAC, Perfect Topping, Mineralize SkinfinishNakładam go małym pędzlem na kości policzkowe, trochę na skronie, oraz wzdłuż linii nosa i pomiędzy brwiami. Do rozświetlenia cieni pod oczami używam korektora nr. Pamiętajcie jednak,że takiego rozświetlacza trzeba używać z umiarem i w odpowiednie miejsca. Ja ostatnio w Pytaniu na Śniadanie, gdzie prowadziłam kącik modowy, użyłam go za dużo i gdy przekręciłam głowę na moim policzku pojawiła się biała plama. Ale wtopa hihi.
Ten makijaż pomogła mi wykonać Karina Wacławik, ale jest tak prosty,że z powodzeniem wykona go każda z Was. Do tego ulubiona kawa czy napój, nastrojowa muzyczka i przepis na udany poranek gotowy! Enjoy moje kochane!

whatannawears-dziennik-makeup IMG_7514 IMG_7446IMG_7558 IMG_7555 1IMG_7477 IMG_7498 korektor-mac-anna-skura IMG_7517 copyrozswietlacz-mac-anna-skuraIMG_7592 IMG_7562IMG_7536fot. Justyna Gieleta

SWEATER | Stefanel , KNEE SOCKS | h&m

MAKE UP | MAC COSMETICS by Karina Wacławik