Podejmij wyzwanie adidas. Dotrzymaj tempa Ewie!

KV_glowny
Kochane! Jak wiecie jestem jedną z temu Ewy Chodakowskiej #mygirls i dziś ogromnie się cieszę, że mogę Was zaprosić na wspólny trening. Wprawdzie będę w trakcie swojej wyprawy do Gambii, ale nie mogłabym sobie darować,żeby przegapić takie wydarzenie!  adidas i Ewa Chodakowska oraz cały team #mygirls postanowił stawić Wam wyzwanie!
_Q6C8798-male _Q6C8828-male

Pewnie każda z Was chociaż raz ćwiczyła z Ewą i jej filmami DVD. Taki regularny trening naprawdę może zdziałać cuda. A co byście powiedziały na wspólny trening w realu? Jest to możliwe i to już za 10 dni! Trening jest absolutnie dla każdej z Was. I dla miłośniczek aktywnego trybu życia oraz dla tych, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem! Bo #mygirls to grupa dziewczyn, które kochają ruch i walczą o swoją piękną sylwetkę! Wpadajcie do Nas już 20 czerwca na bezpłatny i największy trening tego roku, który łączy wszystkie aktywne dziewczyny takie jak my!

W zeszłym roku było nas ponad 2000 – w tym roku mam nadzieję, że będzie jeszcze więcej! 🙂 Wyzwanie : „Sprawdź się z adidas. Dotrzymaj tempa Ewie” jest w zasięgu Waszej ręki.Dajcie się namówić nie na wieczorne piwo, ale na wspólne trenowanie. Będzie Ewa, będę ja, będzie tysiące wspaniałych, zdeterminowanych dziewczyn! To idealna okazja na sprawdzenie  swojej formy przed wakacjami! A ile spalimy kalorii i wyprodukujemy endorfin!

Czekamy 20 czerwca o godz.12:00 w Warszawie, na Skwerze Kahla nad Wisłą! Nie musisz się rejestrować, wstęp jest wolny dla wszystkich. Dla każdego znajdzie się miejsce. Będziecie z nami? Ale uwaga to nie wszystko!

Dla jednej z Was, mam specjalną wejściówkę do strefy VIP! Napisz mi w komentarzu poniżej dlaczego to Ty ją masz otrzymać. Mam nadzieję, ze spotkamy się  tego dnia i poćwiczymy razem oraz wspólnie stawimy czoła wyzwaniu Ewy i adidasa!

A wejściówka trafia do Marty Janus. Do zobaczenia!

 
KV_dodatkowe
Zostało już tylko 10 dni! Jeśli chcecie poprawić swoją kondycję mam dla Was proste, ale super skuteczne ćwiczenie. Wzmacnia nie tylko Wasze mięśnie brzucha, ale ? Doskonale pozwala ćwiczyć też równowagę! Dobrze jest wykonywać je przed lustrem, jeśli tylko macie taką możliwość. Mamy wtedy możliwość kontrolowania naszej pozycji ciała. Fajnie? No to do dzieła!

 #MOTYWACJA : ĆWICZENIE NA PŁASKI BRZUCH.

1.Połóż się na boku podeprzyj się na wyprostowanym ramieniu ( jeśli ćwiczenie sprawia Ci trudność  zegnij łokieć i opierają się na przedramieniu) Unieś tułów i biodra do góry. Pamiętaj, aby ciało tworzyło jedną, prostą linię.
_Q6C8368-male
2. Utrzymaj równowagę i podnieść rękę do góry. Oddychając spokojnie, podnieś nogę do góry i wytrzymaj 10 sekund. _Q6C8369-male _Q6C8370-male
3.Unieś zgięta nogę w stronę ugiętej w łokciu ręki i napnij mocno mięśnie brzucha. Wydech.
_Q6C8373-male
Powtórz ćwiczenie 5 razy i zmień stronę.  Jeśli ćwiczenie sprawia Ci trudność i  nie możesz utrzymać stabilizacji, wykonaj je, tak jak wspominałam na początku na ugiętym przedramieniu. To naprawdę działa !