Cześć kochane! Dzisiaj znowu sportowo, bo to właśnie sport napędza mnie najbardziej do działania. Wiecie, że lubię za każdym razem podnosić sobie poprzeczkę i sięgam po różne aktywności fizyczne. Jednak zależy mi na tym, żeby ćwicząc czuć się nie tylko wygodnie ( co oczywiście jest podstawą) ale też modnie. Albo po prostu dobrze wyglądać. Uwielbiam kolorowe looki, które dodatkowo motywują mnie do działania. Dodają energii, a ubrania aż krzyczą “wypróbuj mnie”. Też tak macie? Sięgam po kolor, bo moim zdaniem czerń odbiera tą energię. Dzisiaj wybrałam zestaw z nowej kolekcji Reebok z printem… w ananasy! A co!
Czy może być coś bardziej akacyjnego? Jak szaleć to szaleć!  Tak dobieram swoje ubrania treningowe. A co Was co jest ważne dla Was w podczas treningu? Powiedzcie mi jak chcecie się czuć w ubraniach podczas treningu a ja mam dla Was konkurs !!!

lewanowicz_adam_fot-2198male
lewanowicz_adam_fot-2168male
lewanowicz_adam_fot-2126male
lewanowicz_adam_fot-2314male
lewanowicz_adam_fot-2153male
lewanowicz_adam_fot-2160male
lewanowicz_adam_fot-2171male
lewanowicz_adam_fot-2346-male
lewanowicz_adam_fot-2329male
lewanowicz_adam_fot-2197male
lewanowicz_adam_fot-2213male
lewanowicz_adam_fot-2241male
lewanowicz_adam_fot-2299male

fot. Adam Lewanowicz

 

ZADANIE KONKURSOWE:

  1. Zrób zdjęcie podczas treningu w swoim ulubionym stroju treningowym i opublikuj je na swoim profilu na INSTAGRAMIE w komentarzu odpowiadając na pytanie: „Dlaczego trening jest dla Ciebie ważny?” oraz „Jak chcesz się czuć w ubraniach podczas treningu?”
  2. WAŻNE! Pamiętajcie, aby na zdjęciu oznaczyć mój profil @whatannawears oraz @reebokpl (za pomocą funkcji oznacz na zdjęciu) oraz dodajcie hashtagi #WOWmeRBK oraz #reebok.
  3. Na zgłoszenia czekamy do 21 czerwca do północy.

WYGRANA:  osoby wygrywają wybraną przez siebie część garderoby spośród ubrań Reebook, które widzicie w moim dzisiejszym looku. Czyli ananasy mogą znaleźć się w Twojej szafie. Fajnie? No to czekam na Wasze treningowe fotki!

Szczegóły konkursu i regulamin znajdziecie pod linkiem: http://bit.ly/1B8hEqX.

#WOWmeRBK, #reebok”

Dziękuje Wam wszystkim za te piękne, niezwykle motywujące zdjęcia. Postanowiłam wybrać z każdej dyscypliny jedną z Was. Wygrywają : zuzannasobon , moniuszkoo , doniafit

Gratuluje i proszę o kontakt meilowy na as@annaskura.com , z adresem i wyborem ubranka do treningu.