AFRICAN ROAD TRIP – VIDEO


Od naszego wyjazdu Gambii minęło już trochę czasu, prawie zdążyłam zapomnieć jak fascynująca to była podróż! Na szczęście nasza niezawodna Justyna Gieleta przygotowała niezwykły film o African Road Trip, organizowane przez Hollycow. Wspomnienia ożyły  na nowo! Zobacz tą niesamowitą podróż naszymi oczami.
Z jednej strony łezka w oku, a z drugiej strony ekscytacja przed nową podróżą. Tym razem zabieramy ze sobą niezwykłych towarzyszy. Paule Jagodzińską, którą na pewno znacie z bloga Beauty Fashion Shopping.  moją Co dwie szafiarki na pokładzie to nie jedna prawda? 🙂 Moją czytelniczkę z Londynu Paulę, Cezarego,lat 54 który jak sam się nazywa “prowincjonalny bibliotekarz”, który już trzy razy przejechał koleją transsyberyjską nad Bajkał i do Mongolii, Marti, która prowadzi Fundację “Kuźnia Skrzydeł”, dla uzdolnionych dzieci. I przesyła Wam , błogosławione “Niech skrzydła będą z Wami”.   Mieszanka niezwykła prawda?
Naszą podróż możecie śledzić na Instagramie (KLIK ) oraz na bieżąco na SNAPCHACIE : whatannawears
Bardzo miło nam poinformować, że tym razem podróżujemy z marką AZTORIN i CAREX a patronat medialny nad naszą wyprawą objął miesięcznik:

“Poznaj Świat”

poznajswiat