CZAS NA GŁADKOŚĆ Z REMINGTON

W czasie lata, chyba o niczym tak bardzo nie marzymy, jak o gładkim ciele, prawda? Cały rok swoimi  ćwiczeniami pracuje na to, by gdy tylko zacznie być ciepło, nareszcie pokazać swoje wysportowane nogi. Kiedyś latem bywało, że  chodziłam w spodniach, na co koleżanka zwróciła uwagę „Tyle biegasz, masz takie nogi i chowasz je pod spodniami!”. I wiecie co? Miała rację! Od tej chwili nogi uważam za swój największy atut i staram się je jak najczęściej eksponować, co na pewno zauważyłyście w moich stylizacjach na blogu. Niezależnie od tego, czy chodzę w płaskich butach czy na obcasie. Bo po co je chować? Wam polecam zrobić to samo! 🙂
czas na gladkosc remington copyDlatego razem z marką Remington przygotowałam dziś dla Was specjalny wakacyjny wpis, w którym chciałam poinformować Was o konkursie Czas na gładkość dotyczącym  długotrwałej depilacji metodą IPL. Kampania uświadamia, jak wiele czasu możemy zaoszczędzić dzięki tej metodzie, w porównaniu do depilacji tradycyjnymi metodami jak np. maszynka do golenia.

Chciałabym Wam opowiedzieć kilka słów o IPL, bo może nie każda z Was wie, na czym to polega i u kogo sprawdzi się najlepiej. IPL (od angielskiego Intense Pulsed Light) to metoda depilacji światłem. Choć efekt nie jest widoczny od razu – potrzebujemy na to kilku serii regularnie wykonywanych zabiegów (najlepiej robić je co 2 tygodnie). Jakie są zalety tej metody? Poza tym, że sam zabieg jest szybki i prosty, dla mnie najważniejsze jest, że IPL daje spokój z usuwaniem owłosienia na całe lato, nie powodując przy tym problemu z wrastającymi włoskami. Dzięki temu mogę ten czas wykorzystać w bardziej ciekawy sposób.

A ile czasu możecie zaoszczędzić? Zróbcie sobie mały test. Wejdźcie na stronę akcji i w aplikacji zaznaczcie części ciała, które depilujecie i sprawdźcie, ile czasu możecie zaoszczędzić zamieniając maszynkę do golenia na depilację IPL. Ja właśnie to zrobiłam i ze zdziwienia aż usiadłam. Mogłabym zaoszczędzić 46 dni, gdybym zmieniła metodę depilacji?! Niemożliwe:)

 
remington
Remington przygotował dla Was konkurs, w którym możecie zgarnąć takie nagrody :
Zrzut ekranu 2015-07-09 o 16.05.46

  • Nagroda główna: WAKACYJNY WYJAZD MARZEŃ o wartości 6 000 zł oraz zestaw gładkiej skóry(i-Light Prestige + strój kąpielowy)
  • Nagrody dodatkowe od Jury dla najbardziej kreatywnych zgłoszeń: 9 x i-Light Prestige + strój kąpielowy
  • Nagrody publiczności dla 20 najpopularniejszych zgłoszeń w głosowaniu Internautów: 20 x i-Light 2000 + strój kąpielowy
  • Nagrody gwarantowane – kupony o wartości 100 zł do wykorzystania na zakup dowolnego modelu IPL w e-sklepach Media Markt i Saturn.

Aby wziąć udział w konkursie należy napisać

<< na stronie konkursu >>

“Jak w ciekawy sposób można wykorzystać czas, który normalnie poświęciłabyś na depilację”

Konkurs  trwa do 31.07.2015. Ogłoszenie wyników nastąpi 10.08.2015.
DZIEWCZYNY, ALE TO NIE WSZYSTKO : Ja mam dla Was osobne zadanie!
remington konkurs
Mam dla Was konkurs w którym, niezależnie od udziału w tym na stronie Remingtona, możecie wziąć udział  i wygrać depilator IPL Prestige marki Remington o wartości 1599 zl !

W komentarzach poniżej koniecznie napiszcie :

“Co najbardziej przeszkadza Ci w tradycyjnej depilacji i dlaczego zamieniłabyś ją na depilację metodą IPL”.

 Na Wasze odpowiedzi czekam do 20 lipca . Nagrodzona zostanie najciekawsza odpowiedź. Pełny regulamin konkursu znajduje się TUTAJ: