WYGRAJ KREM Lancôme Visionnaire Nuit

Jakiś czas temu pisałam Wam o kilku sprawdzonych sposobach na udane poranki. Pamiętacie? Jednym z nich było zastosowanie wieczorem kremu na noc Lancôme Visionnaire Nuit, który sprawia, że rano patrząc w lustro widzimy radosną rozpromienioną twarz. Od tego czasu stosuje ten krem i… jestem zachwycona efektem. Na pewno na snapchacie zauważyłyście różnice w mojej cerze po powrocie z Kilimandżaro.
Ale do rzeczy! Ja testuje sobie krem, dzielę się z Wami opinią, ale żadna recenzja nie zadziała na Was tak jak przetestowanie kremu na własnej skórze. Aaaaa dokładnie tak! Tak jak obiecałam mam dla Was aż 3 sztuki kremu Lancôme Visionnaire Nuit + opaski umilające spanie . (Wartość kremu  na noc to 370 zł)
Kilka z Was dało mi wtedy swoje rady jak miło rozpocząć dzień, nie ukrywam,że kilka z nich było bardzo przydatnych. A teraz kolej na Was.
ZADANIE :
W komentarzu pod tym postem napiszcie mi swoje sposoby na idealny poranek, inspirowane filmikami Lancôme.
(Są naprawdę świetne i zobaczyć możecie je tutaj).
Macie czas do 11.10.2015 do 23:59.
lancome 2 male lancome 4malelancome 1male
Dziękuje wszystkim którzy wzięli udział w konkursie! Wasze poranki są wyjątkowe, dlatego tak ciężko było mi wybrać jedynie trzy.  Ze zwycięzcami skontaktuje się drogą mailową. Krem Lancome wygrywają:

@akney, @krzystof, @paulinaskorupa