IF NOT "NOW",WHEN?

 
Dziś wracam ze stylizacjami, bo już dawno żadnej na blogu nie było. Ostatnio tylko sport, śluby, albo jakieś góry 😉 Choć wiem, że te tematy cieszyły się Waszym ogromnym zainteresowaniem, za co serdecznie dziękuje, to dziś zapraszam tych z Was, którzy wpadają tu po modowe inspiracje. Pokazując te wizualno-estetyczne aspekty aktywności fizycznej, czyli np. wyrzeźbione nogi. Choć uprawiając jakiś sport, po jakimś czasie każdy zaczyna rozumieć, że to nie tylko sposób na piękną sylwetkę, ale też duża dawka motywacji i wiary we własne możliwości oraz dyscypliny. Choć w sporcie to właśnie te cechy w znacznym stopniu budują poczucie mojej wartości , to jednak miło popatrzeć oglądając zdjęcia, jak kształtują moją sylwetkę.
Ale ten wpis to coś więcej…
IMG_0544maleIMG_0540male
Jakiś czas temu poznałam Kasię, która postanowiła zrezygnować zrezygnowac z kariery korporacyjnej i zająć się swoimi pasjami.
Założyła swoją firmę KAVO design i zaprojektowała bransoletki-zegarki z napisem”now” . Banalne? Nie sądzę… Choć ja już dawno wzięłam do siebie słowa “now” wygrawerowane na mojej  bransoletce- zegarku, która cały czas jest na mojej ręce, to jednak działają one na mnie jak, żółta karteczka przylepiona do lodówki. Mam świadomość, że czasem może nie być następnego razu, następnej szansy… czasem to po prostu jest “teraz, albo nigdy”.  Nie zastanawiajcie się za długo nad pewnymi rzeczami, bo czasem mogą Wam inni “sprzątnąć” coś sprzed nosa… pracę, mieszkanie do wynajęcia, faceta. Czasem to inni, a czasem po prostu los stwierdzi,że za długo coś odkładasz i zadecyduje sam za Ciebie. Nie odkładaj spotkania z bliską koleżanką czy wizyty u babci, bo czasem może już nie być więcej takiej okazji. Za rok od tego momentu, będziesz żałować, że nie zacząłeś tego dzisiaj.  Jeśli macie z tym problemy, taka bransoletka na pewno będzie Wam przypominać o tym, żeby nie odkładać nic na później, a działać od razu.
IMG_0558male
IMG_0442male
IMG_0500male
IMG_0601male
IMG_0377male
IMG_0518male
IMG_0624mALE
IMG_0537male
IMG_0614maleIMG_0432maleIMG_0558male
IMG_0530maleIMG_0533male

IMG_0628male

fot. Robert Wojciechowski

 SHOES | DEEZEE , JACKET | ZARA,  BLOUSE | BYNAMESAKKE , SHORTS | MOHITO , BAG | CELEBRITY , RING  | MOIE

BRANCELET “now”  | KAVO DESIGN