MODNA KRATKA + KOZAKI ZA KOLANO

Kolor króluje podczas moich podróży czy wakacji. Nie wyobrażam sobie,żeby chodzić w szarościach wśród tych wszystkich bajecznych kolorów w otoczeniu. Natomiast kiedy wracam do domu najczęściej sięgam raczej po stonowaną klasykę i neutralne zachowawcze kolory czerń,szarość. Czasem postawię na jakiś mocniejszy akcent. Dziś tym akcentem jest kratka. Krój mojej spódniczki, wprost idealny podyktował tak naprawdę resztę  dodatków. Czarne kozaki za kolano, chyba hit tej jesieni oraz jedno z moich ulubionych ubrań. Czarny dopasowany golf, który niezwykle wysmukla sylwetkę. Nie chciałam, aby look był zbyt banalny dlatego zamiast torebki sięgnęłam tym razem po plecak w aztecki wzory. Oczywiście tak krótka spódniczka, wymaga już dłuższego płaszcza.Co o tym sądzicie?
IMG_3012maleIMG_3016vmaleIMG_2964male
IMG_2960maleIMG_2999maleIMG_3047maleIMG_2984maleIMG_2970maleIMG_3019male IMG_3030maleIMG_2998maleSHOES DEEZEE SKIRT MANIFIQ SWEATER TOP SECRET  BAG PACK PARFOIS SCARF SISLEY
Postanowiłam, że od teraz przy każdej stylizacji dodatkowo dodam zakładkę “GET THE LOOK”, żebyście łatwiej mogły odnaleźć dane rzeczy w sklepie.
get the look
SHOES DEEZEE SKIRT MANIFIQ SWEATER TOP SECRET