#BIZNES Z PASJĄ x IDEA HUB x  KONKURS

Pokaż nam jak wygląda Twój #biznesZpasją i wygraj super nagrody!
Chyba największym marzeniem we współczesnym świecie każdego z nas jest, jest by pasja stała się naszą pracą.
Pisanie dla Was bloga What Anna Wears  i te wszystkie niezwykłe podróże, które organizujemy z moim mężem pod brandingiem Hollycow to mój najpiekniejszy #BiznesZpasją. Lepszego nie mogłam sobie wymarzyć.
BIZNES Z PASJA
Co zrobić,aby nasza pasja stała się naszą pracą a poniedziałki nie były koszmarem?
Podzielę się z Wami naszą historią, ale też chętnie posłucham o Waszych pasjach.  Na swojej drodze spotykam mnóstwo kreatywnych osób, które przekuwały swoje pasje i zainteresowania w swoją pracę.To co robią na co dzień jest inspirujące i wyjątkowe . Wiem,że dookoła mnie, wśród Was moje kochane czytelniczki i czytelnicy są ludzie, którzy poszli za głosem serca. Obserwuje jak projektujecie biżuterię,otwieracie szkoły jogi, pieczcie torty, rysujecie piękne grafiki, projektujecie ubrania, jesteście pilotami wycieczek, robicie naturalne kosmetyki, a może jeszcze coś innego o czym nie wiem?
Ba! Pamiętam jak spotkałam kiedyś… pucybuta, który swoją pracę w centrum handlowym wykonywał z taką pasję i zaangażowaniem, że aż chciało się rozmawiać z tym człowiekiem dłużej.Uwielbiam takich ludzi. Wiecie co charakteryzuje też takich ludzi sukcesu? Właśnie fakt, że ich biznes narodził się z pasji, nie dlatego, że chcieli się szybko wzbogadzić czy “nic nie robić”. Tych których ja znam, czasem długo nie zarabiali, a czasem musieli nawet dokładać do swojego biznesu,ale zagryźli zęby na początku i teraz są przysłowiowymi “panami swojego losu”. Ja sama często dostaje od obcych ludzi meile:
“jak to możliwe,że tak dużo podróżuje a co z pracą?”, “Skąd Ty bierzesz na to wszystko kasę”, to, powiedzmy jest jakby zrozumiałe, ludzie są ciekawi. Ale, gdy dostaje wiadomości od kogoś : “Jak zacząć pisać bloga i go rozpromować, bo chce sobie trochę dorobić?” to już wiem, że taka osoba w tym zakresie nic nie osiągnie. Nie tędy droga… Wszystkie najpopularniejsze blogerki doszły tak daleko, bo ich blogi powstały z czystej pasji. A nie dlatego,że chciały się wzbogacić, czy zarobić. Każda z nas pracowała krócej lub dłużej na etacie u kogoś innego, a z czasem pasja zaczęła zmieniać się prace i wtedy postanowiłyśmy rozwinąć skrzydła i zająć się tym, co sprawia nam największą przyjemność, na pełen etat. Żeby odnieść sukces, niestety nie można rozdrabniać się na drobne. Potrzeba sfokusować się na jednym.
Czemu Wam o tym piszę? Bo wiem,że wiele z Was już podążyło tą drogą. I razem z Ida Hub, chcemy Wam wynagrodzić ten wybór. Kibicujemy Wam mocno i najlepszych z Was chcemy nagrodzić niebanalnymi nagrodami. Takimi, których sama już Wam zazdroszczę.
Chcemy, żebyście pokazali nam jak wygląda Wasz #BiznesZpasją. Wspólnie z @idea.hub mamy dla Was wyjątkowy konkurs. Dlaczego wyjątkowy, bo chyba nie wiele jest konkursów, które chcą dodatkowo wynagrodzić innym to, że nie bali się postawić na swoje marzenia i iść pod prąd.Możecie to zrobić to wrzucając zdjęcie na swój Instagram/Facebook dodając hashtaga #biznesZpasja i oznaczcie @idea.hub na fb lub instagramie:)
Jeśli prowadzicie swój biznes, nie ważne czy mały czy duży, a nie macie, gdzie wykonywać zdjęć Idea Hub wychodzi na przeciw Waszym potrzebą i stworzyła w Warszawie Studio Packszotowe, które jest bezpłatne dla swoich klientów. Jeśli nie macie, gdzie fotografować swojej biżuterii, kolekcji ubrań, a może ciastek, które pieczecie zapraszam Was do świetnie wyposażonego studia przy ulicy Polnej 11 w Warszawie.
W konkursie, tak jak wspomniałam, czekają na Was świetne nagrody, aż sama Wam ich zazdroszczę:
Nagrody główna Kamera GOPRO HERO3+ Silver Edition
Oraz nagrody dodatkowe: Tablet Samsung Galaxy i Aparat FujiFilm Instax Mini 8 . Macie czas do 14.12.2015 już nie mogę się doczekać na Wasze zdjęcia!
BIZNES Z PASJA-Recovered male
Zdjecia mozecie wykonać telefonem bądź w studio pakszotowym na Polnej 11 w Warszawie, dodając je na swój Instagram/Facebook koniecznie z hashtagiem #KONKURS #IdeaHub #biznesZpasja i oznaczeniem @idea.hub na FACEBOOKU (KLIK) lub INSTAGRAMIE 🙂BIZNES Z PASJA-Recovered male
 
Bardzo chcemy, aby zwycięzcy otrzymali nagrody jeszcze przed świętami, więc przyjmowanie prac kończymy z terminem do 14 grudnia. Trzymam mocno za Was kciuki! Pokażcie nam jak wygląda Wasz Biznes z Pasją, zainspirujcie swoją pracą innych.
A o to zwycięzkie prace :
12391383_938387402883724_8956420347563933637_nZa wszystkim serdecznie dziękuje za udział. Tutaj znajdziecie informacje o odebraniu nagrody.
images
Kiedyś dosyć długo z zastanawiałam się nad odpowiedzią kim jestem,co robię, co mnie inspiruje… Pytania niby z pozoru tak trywialne, że można odpowiedzieć na nie z zamkniętymi oczami ;). Ale jak tu odpowiedzieć na nie w sposób, który najlepiej przemówi do innych? Jak zainspirować nie używając banałów? Dziś już powiem na nie bez problemu.  Jeśli ciekawi Was to, co możecie zrobić, by pasja stała się Waszym życiem, zapraszam do lektory. Myślę, że znajdziecie tam kilka wskazówek jak samemu stworzyć sobie pole do działania i w nim pięknie funkcjonować czerpiąc z życia to co najfajniejsze.
IMG_5239

Jak to się stało, że wybraliśmy nieco inną ścieżkę niż inni?
Kiedyś ulepiłam sobie w głowie pewną postać którą chciałam być. Ta postać to był styl życia, otaczający ludzie i odwiedzane miejsca. I smak wrażeń! Tych najbardziej, najbardziej kolorowych i ekstremalnych.  Zawsze nadrzędnym czynnikiem mojego życia, któremu podporządkowywałam wszystkie działania było szeroko pojęte bycie szczęśliwym. Ot, takie banalne. Nie uwiązanym, nie robiącym czegoś wbrew sobie, spełniającym swoje marzenia i osiągającym zamierzone cele. Kilometrów tej drogi nie było mało, wszak jestem długodystansowcem, ale w końcu je pokonałam i mam to, czego pragnęłam. Jestem blogerką, biegaczką i podróżniczką, ale przede wszystkim wolną osobą.Często ludzie pytają mnie i czekają na dalszą część tej odpowiedzi. Zastanawiają się pytając: ”i….? I co dalej?”.A ja cicho w duchu uśmiecham się sama do siebie, że „tylko” tyle. Bo wiem, jak wiele to oznacza w moim życiu. Dlatego na pytanie kim jestem, odpowiem, że jestem przede wszystkim wielką szczęściarą. Jestem kobietą swojego bardzo inspirującego męża, bo tak, to jakimi ludźmi się otaczamy w około, czasem jest kluczowe dla naszego, również zawodowego sukcesu. Wielką miłośniczką życia, kolekcjonerką niesamowitych wrażeń, dobrego smaku i prawdziwych ludzi.
10986734_782403718512972_6581163423643043326_o

Robimy.
Robimy to co kochamy. Dzielimy życie już nie tylko pomiędzy między dwa kontynenty-Europę i Afrykę, ale tak naprawdę świat zatarł dla nas swoje granice. Próbując łączyć naszą pracę pasję i miłość. Jesteśmy zakochani w życiu mam wrażenie, że z wzajemnością. Prowadzimy bloga, choć już tak naprawdę małą, rozwiającą skrzydała firmę What Anna Wears i Hollycow. Biegam w maratonach,ostatnio wspinam się po górach i podróżuje.  Czy kiedyś myślałam, że bieganie czy to wyśmiewane „robienie zdjęć jedzeniu”  będzie moją pracą? Chyba nie… Część mojego serca jest już zawsze gdzieś w podróży. Hollycow, czyli, firma, którą wspólnie prowadzimy to szeroko pojęte podróże. Raczej coś w stylu „przygód życia”, które zapamiętujesz na długo, niż klasycznych wycieczek z biura podróży, na których leżysz 2 tygodnie nad basenm. I to właśnie podróże stały się naszym życiem naszą ukochaną pracą. Kiedyś to były to głównie wyjazdy surfingowe,ale ja też musiałam wnieść swoją modową cegiełkę do tego surfingowego lifestylu. Dzieki niezwykłemu talentowi Marka do organizacji niesamowitych przygód, znajomości świata, kultury i języków od tego roku znacznie poszerzyliśmy ofertę naszych podróży,na kilka kontynentów. Jego konikiem jest odnajdywanie najtańszych lotniczych połączeń.Dzięki temu już w lutym lecimy do naszej wymarzoenj Brazylii, za ….770zł ( w obie strony rzecz jasna). Prowadzimy projekt „Run& Travel”, czyli organizujemy wyjazdy biegowe na maratony na całym świecie, organizujemy lokalizacje pod sesje zdjęciowe, a w przyszłym roku będziemy organizować nawet….podróże poślubne. Wzorowy przykład tego jak pasja stała się naszym wymarzonym życiem.

IMG_4593

Inspiruje się:
Najbardziej inspirują nas ludzie. Łapczywie chłonący życie tak my. Lgnę do tych z pasją, charyzmatycznych, ciekawych świata i żądnych nowych wrażeń. Czerpie inspiracje z ich historii, wiedzy i doświadczenia oraz tego co mnie w nich najbardziej intryguje. Wychwycam zdania, rady, gesty czy zachowania, które w jakikolwiek sposób mogą mnie zainspirować. Podziwiam niezależność, determinacje, kreatywność, życie według własnej, założonej ścieżki. Z dala od schematów.

1 2

Co robić żeby Twoja pasja stała się Twoim życiem?
Wiem, że to gdzie teraz jestem, to nie tylko szczęście czy fart. Ale też wypadkowa wszystkich działań, które w swoim życiu wykonałam. Wykorzystywanie nadarzających się okazji, które mnie spotykały. Często nie przynoszących bezpośrednich korzyści finansowych, ale rokujące na coś obiecującego w przyszłości. Wiem, że nic nie dzieje się bez powodu. Nie ma czegoś takiego jak „znaleźć się we właściwym miejscu o właściwej porze”. Na to miejsce i tę porę pracujemy przez całe życie. Jeśli mamy oczy szeroko otwarte, na pewno nie przegapimy tego momentu. Mogłabym pisać o tym, żeby uwierzyć w siebie, być pracowitym i zdeterminowanym. Ale to wszyscy wiemy. Nie wszyscy jednak odnosimy sukces. Mi samej często brakuje tych cech. A zapał? Systematyczność? Leżą zakurzone gdzieś pod łóżkiem. Męczymy się w korporacjach, kurczowo trzymamy etatu, bo nie znamy innej możliwości. Gdyby człowiek wiedział co fajnego czeka na niego po tej drugiej stronie, myślę, że zdecydowałby się na to od razu. Żyjemy w czasach w których już naprawdę nic nie musimy. Hashtag #Ilovemyjob pewnie z powodzeniem znalazłby się w grupie tych najbardziej popularnych. Bo teraz naprawdę możemy robić to co kochamy. Niezależność jest na wyciągnięcie ręki. Ale my ciągle boimy się nowego. Wcale się temu nie dziwie. Ja też się bałam i długo dojrzewałam do pewnych decyzji w moim życiu. Postawiłam wszystko (powiedzmy) na jedną kartę i dzięki temu moje życie zmieniło się o 180 stopni. Miałam jednak zaplecze w postaci swojej wiedzy, doświadczenia i wsparcia bliskich osób.To jest zapewne jedna z bardzo ważnych składowych sukcesu. Nie mówię, że musimy rzucać się od razu na głęboką wodę, można małymi kroczkami przygotowywać się do tego. Dobrze jest mieć jakiś beck up, który na samym początku naszej przygody z niezależnością będzie naszym pomostem. A potem po mału po mału trzeba opuścić to wygodne gniazdko i rozwinąć skrzydła.Działać i mocno wierzyć w powodzenie swojego własnego #biznesuZpasją. Móc to chcieć.
(null)