WHATANNAWEARS x DELL & TRAVEL
 To już dziś! Nareszcie mogę Wam pokazać efekt naszej współpracy z marką Dell i mój pierwszy podróżniczy film. To zdecydowanie mój największy zeszłoroczny projekt, kwintesencja tego, jak żyje i jak patrzę na świat. Idealnie wręcz spersonalizowany, oddający w 100% mnie i to, co swoimi działaniami chce przekazać również Wam.
To trochę takie moje podróżnicze spełnienie marzeń, więc jestem mega szczęśliwa, że mogę się tym z Wami, moim najlepszymi na świecie czytelnikami, w końcu podzielić.
WHATANNAWEARS x DELL & TRAVEL
IMG_6053
To nie tylko obrazki, ale i przekaz, który chciałabym każdej z Was powiedzieć z osobna.
Jak wiecie, zostałam ambasadorką modelu #travelmoDELL (możecie przeczytać o tym tutaj), laptopa Inspiron2w1, który jest dedykowany ludziom, którzy często podróżują, potrzebują mobilności, ale też ułatwienia w podróży. Początkowo ten film miał być właśnie sfokusowany na dziewczynie w podróży, spełniającej swoje marzenia i realizującej pasje.
 IMG_5486amale
10
Jednak to było dla mnie za mało, bo w sumie nie to jest tu najważniejsze. Bo tak naprawdę to nie film o podróżach, nie o moim życiu, ale o motywacji, chęci czerpania z życia tego, co najlepsze i sięgania po swoje marzenia. Bo każdy dzień to dar, którego nie można zmarnować. Historie dwóch moich czytelniczek pokazały mi, że warto, aby taki film niósł za sobą coś więcej. Gosię poznałam zaraz po mojej pierwszej podróży do Gambii, prosto z samolotu wsiadałam w pociąg do Gdańska, gdzie odbywał się bieg charytatywny, który przyjaciele Ali zorganizowali, żeby zebrać pieniądze na protezę nogi.
Jakiś czas temu Gosia napisała do mnie wiadomość, że wyjeżdża na  min. rok do Wietnamu, a decyzja zapadła po naszym spotkaniu i była w sporej mierze uwarunkowana moim przesłaniem o walkę o swoje marzenia i podejmowanie nowych nie koniecznie łatwych wyzwań oraz stawiania czasami wszystkiego na jedną kartę. Gabrysia kilka tygodni temu napisała do mnie, że ma szansę wyjechać do Australii, ale strasznie się tego wyjazdu boi, że może się tam nie udać i nie wie, czy ryzykować. Oczywiście po kilku wymienionych mailach wybiłam jej to mocno z głowy i kilka dni temu na facebooku przeczytałam w komentarzu pod zapowiedzią filmu, że Gabrysia, już za 1,5 miesiąca jedzie do Australii. Aaaaa wyobrażacie to sobie? Dla mnie nie ma naprawdę większego szczęścia niż to, że mogłam wnieść jakąś malutką cegiełkę inspiracji do Waszego życia. Bo to Ty jedziesz, podbijać świat wierząc, że wszystko jest możliwe.
Najważniejsze to nigdy nie stracić tej wiary, mieć odwagę spełniać marzenia, przekraczać kolejne granice. Więc łapcie marzenia i podbijajcie świat kochani!
Oczywiście pisząc te historie już płaczę jak bóbr ze wzruszenia.
Więc teraz czekam, aż obejrzycie film do końca i bardzo Was proszę, zapamiętajcie każde słowo, one są kwintesencją tego, co chciałabym Wam w tym całym moim “blogowaniu” przekazać. Będę bardzo szczęśliwa, jeśli komuś z Was pozwolą spełnić marzenia lub chociaż w najmniejszym stopniu pomogą przyczynić się do takich decyzji jak Gosi czy Gabrysi. I kochani tu wcale nie chodzi tylko o podróże, ale też o zmiany, których pragniemy, a których boimy się podjąć.

 Czym są dla mnie podróże?
Sensem życia.
Bo przecież życie to najbardziej fascynująca z podróży.
Dostajesz bilet na pociąg w nieznane i jedziesz podbijać świat
wierząc, że wszystko jest możliwe.
Najważniejsze to nigdy nie stracić tej wiary,
mieć odwagę spełniać marzenia,
przekraczać kolejne granice.
Życie to pasja, przygoda,
pełna niespodzianek i zaskakujących zwrotów akcji.
Czasem po prostu unosisz się na fali,
a czasem musisz skoczyć na głęboką wodę.
Cokolwiek robisz, podążaj własną drogą
i nigdy nie trać z oczu swojego celu.
Ja wybrałam przestrzeń, swobodę, mobilność.
Bo lubię, kiedy nic mnie nie ogranicza,
zarówno w realnym jak i wirtualnym świecie.
Świat pełen jest zachwycających miejsc i ludzi.
Są dla mnie niewyczerpanym źródłem inspiracji.
Kolekcjonuję chwile, uczucia, wrażenia
i dzielę się nimi na blogu.
Szczęście smakuje lepiej,
kiedy możesz je dzielić z innymi.
Każdy dzień to zaproszenie,
aby spróbować czegoś nowego,
pokazać, że stać cię na więcej.
Każdy dzień to dar,
którego nie wolno zmarnować.

IMG_7043 copy
Kochani, nawet nie wiecie jak bardzo się stresuje ale zarazem i cieszę, że mogę Wam zaprezentować moje małe “dzieło”. Czekam na Waszą opinię w komentarzach, ale to oczywiście nie wszystko. Wiecie, że lubię się dzielić z Wami wszystkim, nie tylko przez obraz i emocje, ale też czymś namacalnym.
Dlatego razem z marką Dell chcielibyśmy usłyszeć Wasze inspirujące historie:
 
“Pokaż, że w życiu nie marnujesz ani chwili”
Najlepsze odpowiedzi, zdjęcia czy filmy nagrodzimy MEGA NAGRODAMI!
  • Laptopem #travelmoDELL firmy Dell ( dokładnie tym, który widzicie na filmie) + torbą zaprojektowaną przez Łukasza Jemioła
  • Torbą zaprojektowaną przez Łukasza Jemioła
  • Powerbankami Dell i brylokami zaprojektowanymi przez Łukasza Jemioła

Możecie je opisać, sfotografować czy nagrać filmik. Interpretacja dowolna. Na Wasze historie w formie komentarza tutaj na blogu, zdjęcia na instagramie lub facebooku czekamy do 13 lutego. Nie zapomnijcie go opisać i otagować @whatannawers @dellandyou oraz i otagować #delltravel #dellandyou #delltravelKONKURS

* jedna osoba może przesłać jedno zgłoszenie.

 

dell
glowne-dell
Na koniec chciałabym zaprosić Was do przeczytania mojego wywiadu 🙂
WYNIKI KONKURSU:

  1. Paulina Łuczak
  2. Amanda Niedrich
  3. Grzegorz Dymon, Grzegorz Bukalski, Mateusz Odrzygóźdź