MY WORK LAPTOP #FashionmoDell XPS13

Hej Kochani! Dzisiaj wracam do Was z nowinkami technologicznymi i chciałabym  przedstawić Wam kolejny model laptopa, na którym pracuje, w ramach współpracy z marką Dell. Znacie już #travelmoDELL , a tym razem przedstawiam Wam #fashionmoDELL.
IMG_3314male

Strasznie się cieszę, że mój podróżniczy film przy współpracy z marką Dell, cieszył się takim powodzeniem i tak Wam się podobał. Ja filmem byłam zachwycona, ale to Waszego zdania i opinii najbardziej wyczekiwałam. Także dziękuje za każdy jeden komentarz! Ja jestem strasznie szczęśliwa, że mogłam wziąć udział w tym projekcie i być polską podróżniczą ambasadorką modelu #travelmoDELL. Wielki zaszczyt. Dla wszystkich Was, którzy nie widzieli filmu, raz jeszcze zapraszam na jego obejrzenia. Jak wicie, jeden taki laptop mam również dal Was więc koniecznie weźcie udział w konkursie.

WHATANNAWEARS x DELL & TRAVEL

#fashionmoDELL – To właśnie pod ten model Łukasz Jemioł zaprojektował piękną torbę i to właśnie tę torbę możecie wygrać w konkursie, który organizuje z marką Dell. Jeśli o nim nie słyszeliście koniecznie, zapoznajcie się z zasadami, bo oprócz torby można wygrać również LAPTOPA.  (TUTAJ)

glowne-dell
Jak wiecie, w szczególności ci, którzy obserwują mnie na Snapchacie (@whatannawears) moje życie to nie tylko kolorowe podróże, ale w 80% to praca przed komputerem. Bardzo zależy nam, aby kontent, który przygotowujemy dla Was, był naprawdę najwyższej jakości, zdjęcia i treść muszą być wyjątkowe, stąd poświęcam na to naprawdę sporo czasu. Dlatego komputer jest ZAWSZE przy mnie. Czy idę do kosmetyczki, czy na Kilimandżaro mam go zawsze ze sobą. Dużo podróżuję, jestem w ciągłym ruchu a notebook i tak jest przy mnie, dlatego musi być nie tylko praktyczny i mały, ale też lekki i wytrzymały.
Postanowiłam podzielić swoje obowiązki na dwa modele notebooka: Jeden zabieram ze sobą w podróże ( #travelmoDELL), drugi jest moim domowym, jak i mobilnym biurem na spotkaniach #fashionmoDELL.
Dziś trochę więcej o tym drugim. Dell XPS13 znanego również jako #FashionmoDELL. Spełnia tak naprawdę większość moich wymagań: Jest bardzo wytrzymały co w przypadku mojego trybu życia, jest dużym plusem.
Jest to najmniejszy notebook, jaki znalazłam na rynku z bezramkowym wyświetlaczem, dzięki czemu optycznie jego ekran jest nieco większy. Pewnie ktoś pomyśli, większy ekran i więcej do noszenia. W tym przypadku jest odwrotnie! Mój poprzedni notebook był ciężki, niewygodny i nieco nieporęczny.XPS13 waży zaledwie 1,22 kg, jest bardzo smukły i co najważniejsze w przypadku codziennego noszenia w torebce… lekki.
Kolejną ważną rzeczą jest poręczność, możliwość zmiany kątów ekranu i dotykowa obsługa. To naprawdę bardzo ułatwia pracę w domowych warunkach, w których sprawdza się idealnie. Pracować mogę bezpośrednio tylko na ekranie dotykowym, a jeśli chcę przejść do normalnego trybu pracy mam dodatkowo podświetlaną klawiaturę. Wiecie, że często piszę dla Was nowe posty w nocy, w takich warunkach to najlepsze rozwiązanie. Klawiatura jest naprawdę bardzo fashion, bo jest matowa. Chyba żaden inny model, nie ma takiej.
I ostatnia bardzo ważna dla mnie rzecz – zasilanie. W końcu mam notebooka, który sam automatycznie zapisuję funkcję oszczędzania energii, a ja nie muszę się martwić i szukać ciągle gniazdka, żeby go podładować. Hihi ostatnio musiałam siedzieć na podłodze w kinie, bo zapomniałam powerbanka .Skoro laptop fashion to i stylizacja tym razem bardzo elegancka. Dajcie znać jak Wam się podoba, no i czy sami pracujecie na laptopach marki Dell.
Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda moja współpraca z tą marką zapraszam Was do wywiadu na Dell and You .

IMG_3330maleIMG_3139maleIMG_3158male IMG_3163male IMG_3202male IMG_3206maleIMG_3164maleIMG_3227maleIMG_3238maleIMG_3268maleIMG_3314maleIMG_3423maleIMG_3442maleIMG_3324maleIMG_3330maleIMG_3343maleIMG_3355maleIMG_3363male IMG_3426maleIMG_3403male
SHOES DEEZEE KAMIZELKA BYNAMESAKKE DRESS ASOS BAG LUKASZ JEMIOL FOR DELL
NOTEBOOK FASHIONMODELL