SZALONE MOŻLIWOŚCI Z TK MAXX

 
Jak wiecie, razem z moją ekipą Hollycow spędzamy aktywnie majówkę tym razem na Bali. Ale co jeśli nie możesz wyjechać na urlop? Ja gdybym została w Warszawie, na pewno znalazłabym jakiś fajny sposób na spędzenie aktywnego czasu. w przestrzeni miejskiej.
I właśnie z taką ideą wyszedł, dobrze Wam znany i pewnie lubiany sklep, TK Maxx, w którym czekają na Was produkty, które pozwolą się przygotować do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu!
Jak na pewno wiecie w sklepach marki można kupić bardzo różne produkty, nie tylko te modowe (!!!), ale też takie produkty do aktywnego spędzania czasu, nawet podczas krótkich majowych weekendów. Jak np. buty trekkingowe, kurtki górskie, sprzęt do biwakowania, różne prześliczne piknikowe elementy, a nawet kajaki, i rowery. Dlatego, jeśli planujecie wyjazd w góry, biwak na mazurach albo wspinaczkę to w TK Maxx można kupić pełne wyposażenie i to w bardzo atrakcyjnych cenach, do 60% taniej. A jeśli ktoś zostaje w mieście to też ma szansę na mnóstwo SZALONYCH MOŻLIWOŚCI z TK Maxx!
Jeśli chcecie wyszukać, gdzie znajduje się najbliższy sklep Tk Maxx w waszej okolicy zajrzyjcie TUTAJ !

Biwak w mieście

tk-max-piknik-male
picnic

Miejski nordinc walking

tk-maxx-miejska-wspinaczka-male

treckking

Łowienie modnych perełek

tk-maxx-zakupy-male

gold

tkmaxx